Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

ЗУАДК відправив в Україну гуманітарний контейнер

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

ЗУАДК відправив в Україну гуманітарний контейнер

Волонтери ЗУАДК

Злучений українсько-американський допомоговий комітет (ЗУАДК) нещодавно відправив в Україну перший цього року гуманітарний контейнер. Основний його вміст складає терапевтичне обладнання: ES-Easy Stand Glider–L-Large Easy Stand Sit Stand Glider, бігова доріжка Gait Trainer Treadmill, Total Body Recumbent Stepper with Removable seat for Wheelchair Access, Elbow, Knee, Ankle CPM units, 4 Channel Electrotherapy units.
Це й інше нове медичне устаткування, вартість якого понад $100.000, було придбане завдяки щедрому спадку Григорія Малиновського. Названий інвентар буде розподілено між трьома об’єктами у Харкові, Дніпрі та Полтаві у пам’ять про цього великодушного мецената. Багато українських воїнів і цивільних людей потерпають від важких травм, і маємо надію, що це обладнання прискорить і дасть можливість швидкому їхньому одужанню.
Також в інвентар цього контейнера входять: два польові електричні велосипеди (для антитерористичної операції), два чотиримісні візки з дашком (для Тульчинського та Хмельницького реґіональних спеціалізованих інтернатів для дітей до семи років із особливими вадами від народження; діти-сироти цих закладів отримають шанс для частих прогулянок на свіжому повітрі завдяки програмі EduCare); 40 коробок із медичним спорядженням, інваліднi крісла, милицi, ходунки, переносні туалети, дитячі памперси, одяг, взуття, білизна; кілька коробок зі шкільним приладдям і речами персональної гігієни (для дітей в Авдіївці).
Від імені всіх, хто задіяний у цій благодійній справі, висловлюємо нашу найщирішу подяку нашим волонтерам і жертводавцям. Завдяки вам, наші добродії, ЗУАДК має змогу організувати відправку такої необхідної допомоги у контейнерах. Маємо надію на подальший щирий відгук від громади, адже, на жаль, є ще багато потребуючих в Україні, які живуть у важких умовах і чекають на нашу підтримку.
Канцелярія ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply