Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

ЗУАДК роздав 1700 подарунків

Автор:

|

Лютий 10, 2021

|

Рубрика:

ЗУАДК роздав 1700 подарунків
Дитячий садочок № 7 у Торецьку

Упродовж багатьох років, починаючи з 2002-го, Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК) проводить благодійну діяльність для України через програму «Різдвяна радість». Метою такої програми є передати часточки радости й тепла, відчуття доброти дітям сиротам, позбавленим батьківської опіки, з вадами фізичного та розумового розвитку, дітям, які проживають на території України, де ведуться бойові дії, дітям поранених і загиблих воїнів у російсько-українській війні. Це діти, в яких «щасливе дитинство» проходить повз них. А тому вони з великою радістю отримують будь-які подарунки, зокрема, солодощі, взуття, верхній одяг та інші речі щоденного вжитку. Також не залишені поза увагою й потребуючі люди похилого віку, котрі отримують різдвяну допомогу, де є солодощі, а також овочі, ярина, інші продукти харчування, шкарпетки тощо.
На програму «Різдвяна радість-2020/2021» ЗУАДК виділив $14,000 для придбання названих продуктів. У рамках програми Святий Миколай відвідав потребуючих дітей і людей похилого віку в таких школах-інтернатах і геріатричних відділеннях України: Підгірцівська спеціальна школа І-ІІІ ст.; Жовківський навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ст. «Злагода»; Mіжнародний благодійний фонд інвалідів «Надія Є» — денний стаціонар для дітей-інвалідів; Miжнародний благодійний фонд інвалідів «Надія Є» — геріатричний відділ; Підкамінська школа-інтернат; Добромильська школа-інтернат; Рава-Руське геріатричне відділення; дитячий садочок «Мир» в садочок «Мрія» у м. Торецькe. Також подарунки розіслали до військових частин і вручено дітям загиблих і поранених військовослужбовців Національної гвардії України (НГУ), вихованцям дитячих спеціалізованих установ і закладів, якими опікуються підрозділи НГУ, та людям похилого віку. Військово-цивільна адміністрація допомогла на східних землях. Загалом роздали 1,7 тис. подаруночків.
Одержали цікаві й різні листи подяки. Всіх їх об’єднує велика вдячність вам, дорогі жертводавці, за те, що з вашою допомогою діти отримали радість дитинства, якої їм не вистачає у буденному житті.
Як повідомляв «Міст», у Філадельфії розмовляли про діяльність ЗУАДК.
Пресслужба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply