Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

ЗУАДК проводить нову збірку на оборону України

Автор:

|

Червень 26, 2014

|

Рубрика:

ЗУАДК проводить нову збірку на оборону України

Батальйон територіальної оборони

Перед обличчям смертельної небезпеки, що нависла над Україною, минулого місяця Міністерство оборони України повідомило, що формує батальйони територіальної оборони (БТО) у всіх областях України. Ці БТО перебувають під контролем Міністерства оборони й стоять на сторожі своїх областей від ворожої загрози та виїжджають туди, де потрібно.
Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК), який на уповноваження Світового конґресу українців уже успішно провів збірки коштів на Майдан, українську армію та Національну гвардію України, тепер закликає всіх українських патріотів надати фінансову допомогу формуванню БТО. Закликаємо жертводавців підтримати області, із яких вони або їхні родичі походять, аби запевнити хлопцям із вашої області все, що їм необхідне. ЗУАДК має надію, що наша громада так само щедро відгукнеться на цей почин, як і на попередні.
Ваші пожертви, які можна відтягати від федерального податку, просимо надсилати на адресу ЗУАДК: United Ukrainian American Relief Committee, 1206 Cottman Ave., Philadelphia, PA 19111. Чеки треба виписувати на UUARC, а внизу зазначити «БTO» і назву області. Щодо інформації можна звертатися до канцелярії ЗУАДК електронною поштою (uuarc@verizon.net) або телефоном: 215-728-1630.
Прес-служба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply