Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Зібрали понад 20 тис. на лікування українських військових

Автор:

|

Серпень 29, 2019

|

Рубрика:

Зібрали понад 20 тис. на лікування українських військових
Українські військові з представниками Revived Soldiers Ukraine

У м. Йонкерс (штат Нью-Йорк) волонтери благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine влаштували 25 серпня доброчинний концерт, на якому зібрали понад 20 тис. USD на лікування і реабілітацію важкопоранених українських військових. Про це повідомила Ірина Ващук-Дісіпіо, президентка фонду Revived Soldiers Ukraine. Благодійний концерт з відмолю українською співачкою Оксаною Мухою відбувся на території греко-католицької церкви Святого архістратига Михаїла в місті Йонкерс за сприяння о. Кирила Ангелова та парафії.
Ірина Ващук-Дісіпіо окремо подякувала тим пораненим військовим, котрі спостерігали за концертом із України. Вони прийшли до реабілітаційного центру Next Step Ukraine в Ірпені Київської області.
На заході був присутній Костянтин Шкапоєд, військовослужбовець 57-ї бригади, котрий 2017 року отримав важке поранення в голову від пострілу снайпера під Пісками, і зараз проходить лікування у шпиталі Єля за допомоги фонду. «Пошана і низький уклін пораненому військовослужбовцю України Костянтину Шкапоєду. Він зміг приїхати до нас на свято і насолодитися атмосферою, яку створила для нас Оксанка Муха», — зазначила п. Ващук-Дісіпіо. На заході також був присутній Олексій Голубов, генеральний консул України в Нью-Йорку, котрий виголосив промову на підтримку поранених українських військових.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply