Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

Зберігаймо нашу національну ідентичність!

Автор:

|

Серпень 31, 2017

|

Рубрика:

Зберігаймо нашу національну ідентичність!

Розіграш лотереї під час фестивалю «Українські дні-2017»

В українській околиці міста Чикаґо Український конґресовий комітет Америки (відділ Іллінойс) за підтримки української громадськості та гостей 26-27 серпня провів фестиваль «Українські дні», присвячений 26-й річниці Незалежності України. Вперше за 35-річну історію «Українських днів» фестиваль відбувався на вулиці Чикаґо.
Історія цього фестивалю розпочалася ще задовго до проголошення Незалежності України, маючи на меті зберегти національну ідентичність серед українських еміґрантів. З 1991 року, після проголошення Україною Незалежності, діаспора святкує ці дні як найбільше національне свято.
Погода видалася чудовою, тож у святі взяли участь велика кількість гостей, представників влади, українських та інших організацій. Власники підприємств і крамничок підтримали фестиваль власними товарами, розіграшами та подарунками для відвідувачів. Як завжди, не бракувало смачної їжі, не тільки традиційної української, але й інших народностей. Для дітей було відкрито вісім чудових ігрових майданчиків. Цікаві призи та надувні кульки від Українсько-американської федеральної кредитної спілки (УАФКС) «Самопоміч» додавали їм святкового настрою. Як і годиться, на фестиваль були запрошені музиканти та співаки з України, а також тутешні відомі виконавці та гурти. Загалом «Українські дні» відвідали близько 13 тис. людей.
Завдячуючи своїм членам УАФКС «Самопоміч» як провідна українська фінансова установа у штатах Іллінойс та Нью-Джерзі від початку свого заснування і дотепер підтримує фінансово й усіляко долучається до організації проведення всіх подій в українській громаді. Цього разу «Самопоміч» була головним спонсором «Українських днів».
Прес-служба УАФКС «Самопоміч», світлини Володимира Тюна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply