Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Завершився конкурс «Іду з дитинства до Тараса»

Автор:

|

Вересень 05, 2019

|

Рубрика:

Завершився конкурс «Іду з дитинства до Тараса»
Переможці конкурсу з Івано-Франківської области

Нещодавно завершився конкурс «Іду з дитинства до Тараса», який уже впродовж багатьох років заохочує дітей в Україні вивчати твори Великого Кобзаря й є однією з чисельних програм Злученого українського американського допомогового комітету (ЗУАДК). У травні ц. р. 28 дітей-переможців Луганської области, у червні 27 дітей Івано-Франківської і 27 дітей Донецької, а в серпні — 28 дітей Миколаївської области вклонилися невмирущій пам’яті генія українського народу Тараса Шевченка.
У Каневі, на місці вічного спочинку поета, юні таланти декламували вірші та співали пісні. З великим зацікавленням вони взяли участь в екскурсії по музею та парковій території Чернечої гори та милувалися краєвидами могучого Дніпра. Після повернення з Канева переможці конкурсу разом із екскурсоводом ознайомилися з пам’ятними місцями столиці: побували на Софійській і Михайлівській площах та на алеї героїв «Небесної сотні». Втомлені, але щасливі, переможці конкурсу поверталися у рідні домівки.
Такі конкурси та можливість дітям відвідати Тарасову гору в Каневі та мальовничі краєвиди Києва здатні докорінно та безповоротно змінити ставлення учнів до рідного краю, посилити чисельні години виховання любові та поваги до його синів і доньок, котрі боролися за наше світле майбутнє. Ці заходи «залишаються теплим спогадом у серцях школярів, спонукають їх до нових завершень і перемог в олімпіадному русі, конкурсах мовно-літературного спрямування». Натхненні побаченим, діти просили передати велику вдячність, пошану та низький уклін жертводавцям ЗУАДК. Хай сторицею повертаються у їхнє життя добрі діяння на благо юних і талановитих українців.
Прес-служба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply