Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Запрошуємо на «Перелаз’» до Філадельфії!

Автор:

|

Вересень 22, 2021

|

Рубрика:

Запрошуємо на «Перелаз’» до Філадельфії!
«Перелаз’-2019»

Понад 40 українських підприємців і меценатів прилітають у жовтні до Філадельфії на благодійну подію «Перелаз’» на підтримку Українського католицького університету (УКУ). Провідні західноукраїнські мережі супермаркетів «Рукавичка» та «Близенько», одні з найкращих у Львові ресторани «Вероніка», «Амадеус», «Чорний кіт», медично-діагностичний центр «Ново», найуспішніша українська ІТ-компанія «СофтСерв», юридична, транспортна, енергетична компанії — цей довгий список успішних українських бізнесів об’єднує одна особлива риса. Їхні власники є давніми приятелями та благодійниками УКУ.
Вже раніше, ніж за місяць вони своїм коштом у кількості понад 40 осіб прибудуть до Філадельфії, щоб взяти участь у Першому в США благодійному фольк-балу «Перелаз’» на підтримку УКУ. Імпреза відбудеться у суботу, 9 жовтня ц. р, на території парафії Св. Архістратига Михаїла в Дженкінтавні.
Ця вже традиційна для України подія вперше відбулася у Львові далекого 2008-го — відтоді десятки найкращих музичних колективів, сотні провідних українських підприємців із родинами відвідали «Перелаз’». Успішні аукціони, яскраві лотереї, веселі жарти, дитячі забави у країні «Перелазія», значні кошти, зібрані на підтримку талановитих студентів Університету — все це творить історію фольк-балу, якою організатори тепер хочуть поділитися й у США.
Візит такої поважної кількості бізнес-гостей до Філадельфії — це знак вдячності нашим благодійникам у цій країні за їхню багатолітню підтримку Університету і свідчення того, яким важливим став УКУ для України та для кожного з них, будучи гідним їхньої підтримки.
Спільнота українських жертводавців УКУ, яка утворилася і зростає останні 15 років, є одним із найважливіших надбань Університету. І це вже не просто група успішних та підприємливих — це спільнота друзів та однодумців, які щасливі бути разом, спілкуватися, співати, подорожувати та дякувати Богові за дар життя, один одному та всіх тим, хто повірив і щиро підтримує Український католицький університет.
Тож, запрошуємо скористатися нагодою спілкування з цим непересічними людьми. До зустрічі на «Перелазі» у Філадельфії!
За детальною інформацією просимо звертатися до Української католицької освітньої фундації (УКОФ) за тел: 773-235-8462, або до Олеся Кузьми: 773-355-1910 чи до Анатолія Мурги: 734-658-6452; www.ucef.org.
Пресслужба УКОФ

Як повідомляв «Міст», торік на акції «Перелаз’» призначили 70 стипендій для студентів і викладачів УКУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply