Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Ярмарки, щоб зібрати кошти для українців

Автор:

|

Квітень 25, 2022

|

Рубрика:

Ярмарки, щоб зібрати кошти для українців
Великодній ярмарок

Українська громада Каліфорнії провела у Сан-Франциско та Бей-Ерії кілька ярмарків і великодніх розпродажів-фандрейзів, аби зібрати кошти для українців, які постраждали від аґресії російських окупантів. Про це повідомила Українська школа Сан-Франциско, учні якої з батьками, вчителями й друзями організували один із ярмарків у парку Ґолден-Ґейт.
«Такої кількості традиційних і сучасних страв, кондитерських смаколиків, виробів ручної роботи, сувенірів із національною символікою, картин ще треба пошукати у США. Також діти за підтримки дорослих пропонували відвідувачам парку чимало розваг: плетіння косичок, розмальовування обличчя фарбами, забавляння величезними мильними бульбашками, полювання на яйця й веснянкування», — йдеться в повідомленні.
За словами Андрія Шегери, директора школи це був перший збір коштів такого формату і він вдався завдяки єднанню шкільної родини. У школі зауважили, що мають у планах нові ярмарки та фандрейзинги на підтримку України. Усі залучені кошти будуть передані фонду «Твори добро» та розподілені на потреби постраждалих в Україні.
Як повідомляв «Міст», у Філадельфії відбувся український передріздвяний ярмарок.

About Author

Meest-Online