Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

«Яра» і Жадан презентують новий проект

Автор:

|

Квітень 19, 2018

|

Рубрика:

«Яра» і Жадан презентують новий проект

У квітні ц. р. мистецька група «Яра» репрезентує серію подій із письменником Сергієм Жаданом. Вони приурочені до видання англійського перекладу його книжки «Месопотамія», який здійснило видавництво Єльського університету.
«Месопотамія» — захоплююча книжка прози і поезії про місто Харків, де живе Жадан. Прозу переклали Райлі Костіґан-Гум та Ісаак Стакгаус Вілер, а поезію — Вірляна Ткач і Ванда Фиппс. Книжка вийшла у престижній серії Margellos World Republic of Letters.
Головний захід «Яри» зі Жаданом під назвою «Де сходяться ріки» відбудеться в Українському музеї в Нью-Йорку. Сергій Жадан буде читати українською зі своєї книжки «Месопотамія», а нью-йоркські поети Ванда Фиппс, Олена Дзеннинґс, Ісаак Стакгаус Вілер і Джессіка Реґіоне читатимуть переклади з цієї книжки англійською. Також прозвучать їхні поетичні відповіді на поезії Жадана. Сашко Даниленко продемонструє свій короткий анімацій фільм, а Маргарет Мортон — свої світлини. Музичний супровід — Володимира Бедзвіна та Фіми Чупахіна. Подія під проводом Вірляни Ткач також передбачає проекції та презентацію книжки Жадана. Відбуватиметься ця мистецька подія в п’ятницю та суботу, 20-21 квітня, о 7: 00 вечора в Українському музеї за адресою: East 6th St. (bet 2nd & 3rd Ave), New York. Тел.: 212-228-0110. Вхід — $25/$20.
А в неділю, 29 квітня, о 2:00 по полудні захід «Де сходяться ріки» відбудеться в Українському центрі біля Філадельфії в Ukrainian Educational & Cultural Center, 700 N Cedar Rd, Jenkintown, PA. Тел.: 215-663-1166. Вхід вільний.
Крім цього, в середу, 25 квітня, Сергій Жадан виступить в Університеті Канзасу в Palij Lecture Series, Center for Russian, East European & Eurasian Studies at University of Kansas. Вхід вільний.
Прес-служба «Яри»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply