Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Як брати з Волині створили успішний бізнес у США

Автор:

|

Серпень 21, 2019

|

Рубрика:

Як брати з Волині створили успішний бізнес у США
Брати Скоць

П’ятеро братів Скоць із Волині через 18 літ після прибуття до США стали власниками кількох успішних бізнесів у Сакраменто, столиці штату Каліфорнія. «У великому американському будинку збирається велика українська родина. П’ятеро братів Скоць одночасно мають вихідний. Таке трапляється доволі рідко. Це той із вечорів, коли про роботу не розмовляють. Але вчора був напружений день», — зазначається у сюжеті «Голосу Америки».
Американська мрія Влада почалася навесні 2001-го, коли разом із братами Миколою, Віталієм і Сергієм прилетів у Сакраменто до старшого брата Степана, котрий знайшов для них житло по сусідству. Першим викликом для братів стало вивчити англійську мову.
Спершу вони прибирали у ресторанах, розвозили пошту, працювали на будівництві, ремонтували автомашини. 2004 року їм вдалося зібрати гроші на купівлю їхньої першої вантажівки. За кілька років брати купили другу вантажівку і стали набирати на роботу людей. Так заснували компанію Usco, яка займається перевезенням вантажів по всій Америці.
Зараз в їхній компанії працює понад 150 людей, більшість — українці й американці українського походження. Старший брат Степан Скоць ділиться секретом успіху. «Допомагає, коли людина старається працювати. Треба працювати новому міґранту вдвічі більше, бути hard working. Важливо й що ми допомагаємо одне одному. Разом завжди легше, — розповів він. — Родина понад усе, так нас виховали батьки».
До слова, братів п’ятеро, але це не повний список родини Скоць. В Україні залишилося ще п’ятеро братів. Їхні батьки, котрі проживають зараз у Волинській області, мають уже 53 онуки. Своїх дітей брати Скоць виховують за тими ж традиціями, за якими виховували їх батьки — триматися разом, куди б не занесло життя.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply