Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Виставка в Нью-Йорку: жіночі обличчя в жахітті війни

Автор:

|

Березень 12, 2015

|

Рубрика:

Виставка в Нью-Йорку: жіночі обличчя в жахітті війни
Сергій Кислиця‚ Ірина Луценко‚ Світлана Заліщук‚ Ірина Геращенко‚ Юрій Сергеєв‚ Марія Іонова

Сергій Кислиця‚ Ірина Луценко‚ Світлана Заліщук‚ Ірина Геращенко‚ Юрій Сергеєв‚ Марія Іонова

У Постійному представництві України в ООН 9 березня ц. р. відбулася фотовиставка «Конфлікт на Донбасі очима жінок». Експозицію привезла з собою до Нью-Йорка делегація жінок України, котрі взяли участь у Всесвітньому жіночому форумі. На виставці були представлені світлини професійних фотожурналістів та інших учасників подій на сході України.

Виставка показала увесь жах війни, яку принесли в Україну російські аґресори. Передовсім на ній була представлена участь жінок у війні. На світлинах — воїн Алла Федорченко з Полтави і оптик Людмила Кузьміна з Шепетівки‚ котра готує оптичні прилади для війська, стрілець-санітар першого батальйону Національної гвардії Анастасія Шевченко та військова журналістка Христина Бондаренко‚ куховарка Оксана Буга з Вінниці‚ юна Марина Комарова біля російського реактивного набою в українському житті‚ лікарі та куховарки‚ а також знедолені війною біженки-переселенки. Світлини підкреслюють непроминуче значення любові‚ ніжності та ласки‚ які жінки дарують воїнам-захисникам України‚ насамперед скаліченим війною. Про це розповіли знімки Владислава Соделя, Олександра Синиці та Михайла Койфмана.
На відкритті виставки виступили Постійний представник України в ООН Юрій Сергеєв‚ уповноважена Президента України з мирного вреґулювання ситуації на сході Ірина Геращенко‚ заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця. У промовах було наголошено на злочинних діях Росії‚ потребу стати обіч жінок‚ котрих війна позбавила родин і домівок‚ допомогти їм налагодити подальше життя. С. Кислиця звернув увагу на покликання жінок і суспільства допомогти чоловікам‚ котрі повернуться з війни та зіштовхнуться з іншими умовами життя‚ із безробіттям‚ перебуватимуть у психологічному тиску‚ тож можуть вдатися до алкоголю‚ що обернеться лихом для дружин і дітей. Уже тепер треба готувати для них необхідні умови відновлення душевної рівноваги.
На виставці побували та спілкувалися з присутніми, зокрема, народні депутати України Світлана Заліщук‚ Ірина Луценко‚ Марія Іонова. З ними та Сергієм Кислицею мав ділову зустріч Юрій Сергеєв. Експозицію оглянули провідниці й активістки українських закордонних жіночих організацій‚ дипломати та журналісти.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply