Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Виставка про Голодомор-Геноцид на Флориді

Автор:

|

Лютий 15, 2021

|

Рубрика:

Виставка про Голодомор-Геноцид на Флориді
Матеріали виставки про Голодомор-Геноцид представляють Віра Боднарук і Леся Попель

Через пандемію коронавірусу 2020-го щорічну виставку матеріалів про Голодомор-Геноцид, яка відбувається в публічній бібліотеці Джакаранда в місті Венис, що в південно-західній Флориді, перенесли на лютий 2021-го.
Цього року матеріали виставки притягують глядача своїми заголовками та авторами. Зокрема, тут представлені книги The Harvest of Despair R. Conquest; Red Famine-Stalin’s War on Ukraine A. Applebaum; Bloodlands-Europe between Hitler and Stalin T. Snyder; The Holodomor Series from Ukrainian Studies Fund; Execution by Hunger-The Hidden Holocaust M. Dolot; The Ukrainian Holocaust V. Hryshko; Opening of Holodomor Monument in DC; Congressional Record of Hearings on Holodomor 1932-1933.
Крім книжок про Голодомор англійською мовою, виставлені також програмки з концертів, присвячених пам’яті жертв Голодомору та фільми на DVD: Genocide Revealed Y. Luhovy та Mr. Jones.
Виставку організувала референтура зовнішніх зв’язків 56-го відділу Союзу українок Америки. Матеріали про Голодомор надали: бібліотека ім. Сенатора Юзика при Осередку ім. св. Андрія в Норт-Порті, а також Лідія Білоус, Оксана Лев і Віра Боднарук. Щира подяка всім, хто долучився до організації цієї виставки.
Адреса бібліотеки: Jacaranda Public Library, 4143 Woodmere Park Blvd, Venice, FL. Тел.: 941-861-1272.
Як повідомляв «Міст», 87-му річницю Голодомору-Геноциду пом’янули на Флориді.

Віра Боднарук, світлина Богдана Боднарука

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply