Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Виходець із України купив Лондонський Королівський театр

Автор:

|

Липень 05, 2018

|

Рубрика:

Виходець із України купив Лондонський Королівський театр

Мільярдер Леонард Блаватник, котрий народився в Одесі, а потім еміґрував до США, придбав один із найстаріших театрів Лондона — Королівський театр «Гаймаркет». «Велика Британія є домом для багатьох найвидатніших творчих талантів у світі. Ми пишаємося тим, що є новими власниками «Гаймаркету», і будемо продовжувати його довгу традицію досконалості», — заявив він. Подробиці угоди й її вартість не розголошуються.
Леонард Блаватник еміґрував із родиною з Радянського Союзу до Сполучених Штатів Америки 1978 року, коли мав 21 рік. Крім американського, має британське громадянство. 1986-го він заснував свою холдингову компанію Access Industries, яка 2011 року придбала Warner Music Group за 3,3 млрд USD.
Зі своїм приятелем, російським бізнесменом Віктором Вексельберґом п. Блаватник 1991-го заснував холдинг Access-Renova. 1996 року вони утворили Сибірсько-Уральську алюмінієву компанію (СУАЛ), яку 2007-го об’єднали з компанією з Glencore в алюмінієву компанію РУСАЛ, яка є одним із найбільших у світі виробників первинного алюмінію та глинозему. Як писав «Міст», п. Вексельберґ долучений до санкційного списку США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply