Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Вшанували митрополита Антонія

Автор:

|

Лютий 13, 2019

|

Рубрика:

Вшанували митрополита Антонія

Учасники свята в Українській православній семінарії св. Софії

В Українській православній семінарії св. Софії у Сомерсеті (штат Нью-Джерзі) 30 січня відбулося вшанування митрополита Української православної церкви США й усієї діаспори Антонія з нагоди його дня народження, наречення ім’ям Антоній і шестиріччя його архіпастирства.
У торжестві взяли участь священики з Нью-Йорку, Нью-Джерзі, Пенсільванії, інших штатів, а також Олексій Голубов, генеральний консул України в Нью-Йорку і консул Денис Семенович, котрі особисто привітали митрополита. Архієпископ Даниїл представив вітання, які надіслали Вселенський патріарх Варфоломій, митрополит Юрій і канцлер Тарас Удод із Української православної церкви Канади, Валерій Чалий, посол України в США, й інші. Архієпископ Даниїл відслужив літанію в пам’ять юних героїв Крут, а також полеглих героїв України в теперішній війні з Росією.
Свято закінчилося обідом на честь ювіляра, який приготували студенти семінарії під керівництвом о. Василя Пасакаса, декана студентського життя, і шеф-кухаря Марії Морозовської. Під спів «Многая літа» семінаристи піднесли ювілярові святковий торт.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply