Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Вшановуємо українсько-американських ветеранів

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Вшановуємо українсько-американських ветеранів

Український освітньо-культурний центр (УОКЦ) у Дженкінтавні (штат Пенсильванія) продовжує традицію вшанування наших українсько-американських ветеранів (УАВ) у Філадельфії й околицях. До цього поста належать близько 40 ветеранів Другої світової війни, корейського конфлікту, в’єтнамської війни, «Бурі в пустелі» та «Щита в пустелі». Кілька членів Поста № 1 УАВ зараз служать в Афганістані.

Ушанування зазвичай проводиться в найближчу до Дня ветеранів суботу. Однак із приводу відвідин УОКЦ Верховним архієпископом Святославом Шевчуком 12 листопада ветерани люб’язно погодилися перенести імпрезу на 19 листопада.

Рано-вранці в суботу ветеранів пригостили смачним сніданком і кавою Люба Калита і Лариса Кривуша, члени дирекції УОКЦ. Точно о 10.00 25 членів УАВ зібралися в ґалереї імені Олександра Черника. Урочисту частину розпочав адвокат Едвард Зетик, командир поста, закликавши присутніх до порядку. Борис Павлюк, президент УОКЦ, привітав ветеранів від імені членства Центру й української громади Філадельфії. Він подякував ветеранам за їхні численні пожертвування та службу в часі потреби. Він також висловив вдячність за те, що місцем проведення свого ювілейного бенкету ветерани обрали УОКЦ.

Присутні на імпрезі були зачаровані виступом майже 40 п’яти- й шестикласників Нашої української рідної школи. Також наших ветеранів привітав Анатолій Мурга, представник Української федеральної кредитової кооперативи «Самопоміч».

Едвард Зетик від імені УАВ подякував присутнім за добрі слова, а дітям — за їхні чудові пісні. Він також оголосив подяку кредитівці за даток на суму $5000 на побудову меморіалу всім УАВ. Після цього ветерани мали короткі сходини та ланч, який спонсорувала кредитівка «Самопоміч».

Наталія Ґріґа

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply