Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Володимир Питак приїхав зі США і загинув на Батьківщині

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

Володимир Питак приїхав зі США і загинув на Батьківщині
Володимир Питак. Картина Миколи Шевчука

Володимир Питак. Картина Миколи Шевчука

Володимир Питак десять років проживав в Америці, свого часу виїхавши туди по зеленій карті. Мпочатку був Детройт, потім — Чикаґо. Дім, робота, побут, перспективи на майбутнє. Сам він родом із села Дарахів на Теребовлянщині. 2014-го, у важкий для Батьківщини час, еміґрант прилетів провідати батьків і брата. Душа патріота не стерпіла кремлівської наруги. Здав у касу зворотній квиток і закупив всю необхідну військову амуніцію (кевлар, каску, бронежилет, форму). Ледве впросив військкомат, його, тепер офіційно — американця, взяти добровольцем на фронт захищати Вітчизну від російської орди. Загинув під Новогригорівкою біля Дебальцево у нерівному бою з армадою російських танків, які після мінометного обстрілу вдосвіта під густий туман вгризлися в українські позиції.
Навіть дикий ворог-москаль був приголомшений стійкістю наших бійців. Їх «прасували» танками в окопах, коли хлопцям майже не залишилося, чим боронитися. Не мали й артилерійської підтримки з невідомих причин. Хоча в момент рукопашного протистояння танкам по рації викликали вогонь на себе, щоб зупинити тих нелюдів. Таки вистояли, і таки перемогли. Ціною життів семи наших героїв.
Володя прийняв бій, в одній руці — АК-76, в другій — ручна комулятивна граната РКГ3. Танк підпалив, але з окопу по зледенілому краю вийти не встиг. Півтіла залишилося в окопі. Багато тоді полягло ворогів. Що вони тут шукали, що тут забули? Теж чиїсь діти… Хто їх впізнає? Чорні обвуглені, наче колоди. Ясно ж, не Путін, і не Лавров, не Чуркін і не Кисільов, та й ніяка інакша кремлівська собака, яка обдурила народ свій і шле його нести пекло у світ. Коли вже російський народ протверезіє, коли вже прокинеться від алкогольної коми, щоб перестати творити безчинства, пити кров людську, а не водицю? А наші герої захищають свій дім. Їм — шана і слава!

Микола Шевчук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply