Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Візьміть у руки бюлетень, щоби ваші діти й онуки не брали до рук зброї!

Автор:

|

Жовтень 11, 2012

|

Рубрика:

Дорогі співвітчизники! Наближається надзвичайно відповідальний момент у житті нашої держави — вибори до Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня 2012 року. Ці вибори — вирішальні в історії нашої країни як демократичної незалежної держави. Від нас, свідомих українців, а такими сьогодні повинні бути ми всі, залежить, чи утримаємо демократичний вибір України чи штовхнемо її в полум’я громадянської війни. Візьміть у руки бюлетень, щоби ваші діти й онуки на брали до рук зброї!
Закликаємо всіх наших співвітчизників, не залежно від того, легально чи нелегально перебувають вони в США, прийти на виборчі дільниці, розташовані в посольстві України у Вашинґтоні та в українських консульствах у Нью-Йорку (штат Нью-Йорк), Чикаґо (штат Іллінойс), Сан-Франциско (штат Каліфорнія), і виконати свій громадянський обов’язок. Для того, щоби проголосувати, необхідно мати дійсний паспорт громадянина України й бути внесеним до реєстру виборців. Тим, хто не стоїть на постійному чи тимчасовому консульському обліку, необхідно подати заяву на включення до реєстру виборців, бажано зробити це до 17 жовтня. Останній термін подачі — за п’ять днів до виборів. На відміну від попередніх років, зміни в законодавстві не дозволяють вносити нові імена до реєстру виборців у день виборів. Тому про це треба подбати заздалегідь, додавши до заяви про включення до реєстру виборців копію перших сторінок паспорта й копію документа, який підтверджує те, що особа проживає на території певного округу (посвідчення водія або рахунок на сплату за електроенергію, газ тощо). Зразки заяв і перелік потрібних документів є на сайті посольства чи консульств України в США (http://www.mfa.gov.ua/usa).
Не нарікайте ні на кого, що Україна – не така, якою би ми хотіли бачити її. Сповніть свій громадянський обов’язок, щоби вона стала іншою. Байдужість, виправдання, що від вашого голосу нічого не залежить, — це зрада майбутнього ваших дітей, онуків і правнуків. Вважайте своїм національним обов’язком якнайширше розповсюдити заклик про участь у виборах серед ваших друзів і знайомих — усіх, хто має право обирати.
Голосуймо за національно-патріотичні сили! Не залежно від того, де ми перебуваємо — в Україні чи поза її межами, ми відповідальні за її долю, допоки ми є українцями.
Координаційна рада ВГО «Нова українська хвиля»: голова — Мирослава Роздольська. Члени Координаційної ради — Богдан Бохонок, Татяна Радь (Пітсбург, ПА); Христина Горбачевська (Балтимор-Вашинґтон, МД); Надія Петрик (Філадельфія, ПА); Наталія Брандафі (Нью-Джерзі, Н. Дж.); Галина Семеняк (Пасейк, Н. Дж.); Олексій Нікітін (Нью-Йорк, НЙ); Остап Стахів (Клівленд, ОГ); Наталія Ярова (Чикаґо, ІЛ).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply