Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Вітання з нагоди Дня незалежності України

Автор:

|

Серпень 22, 2013

|

Рубрика:

Вітання з нагоди Дня незалежності України

Дорога українська громадо! Щиро вітаю вас із 22-ю річницею Незалежності України. День 24 серпня 1991 року став поворотною віхою в історії нашої держави. Цього дня волею українського народу було відновлено державність і суверенітет України.
Тривалим і тернистим був шлях українців до національного, духовного, культурного відродження в єдиній соборній і суверенній державі. Навіть після втрат державної самостійності в нашому народі ніколи не згасала надія на її відновлення. Вона додавала сили та наснаги наступним поколінням українців у боротьбі за вільну, незалежну й соборну Українську державу. Вона допомагала українському народові вистояти в найбільш буремні періоди ХХ ст., пройшовши крізь горнило голодоморів і репресій, вчинених сталінським режимом, гітлерівської навали й інших лихоліть.
Користуючись нагодою, хочу висловити слова найбільшої пошани кожному українцеві, який не полишає зв’язку з рідною землею. Україна — це те, що нас об’єднує, де би ми не жили. А наша єдність — це запорука успіху України як сильної, незалежної, демократичної держави.
Консолідована підтримка та допомога з боку українців Америки є надзвичайно важливими саме зараз, аби спільними зусиллями забезпечити повноцінну інтеграцію України в об’єднану європейську родину вільних, процвітаючих, демократичних держав і зміцнювати стратегічне партнерство України зі Сполученими Штатами Америки. Тож нехай дух єдності, взаємоповаги й любові до рідного краю надихає всіх нас на подальші звершення на благо України, українського народу й українсько-американських відносин.
З глибокою повагою,
Олександр Моцик, посол України в США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply