Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Вітання Товариства української мови ім. Т. Шевченка у США з 25-ю річницею Незалежності України

Автор:

|

Серпень 22, 2016

|

Рубрика:

Вітання Товариства української мови ім. Т. Шевченка у США з 25-ю річницею Незалежності України
Віра Боднарук — праворуч

Віра Боднарук — праворуч

Дорогі добродії, члени та приятелі ТУМ!
Приємно вітати вас із 25-ю річницею Незалежності України. І хоч бій на Сході України з яничарами та ворожими сусідами триває й сьогодні, але віримо, що переможуть воїни України, котрі хоробро захищають свою Батьківщину та не жалують свого життя.
Нам потрібно продовжувати допомагати українському народові та старатися, щоб Америка допомагала Україні, як економічно, так і зброєю. Треба писати до президента, сенаторів, конґресменів, у мас-медіа, щоб увесь світ знав про зрадливі наміри Росії.
Наше Товариство продовжує надавати фінансову поміч «Просвітам» в Україні на видавничу діяльність. Було надано кошти таким осередкам: «Журавлик» (Харків), «Українська ластівка» (Чернівці), «1709 Леоніда Полтави» (Полтава), «Світ-інфо» (Чернігів), матеріали для молоді м. Самбора та м. Суми, а також матеріали для пересічного читача в м. Рівне. Були переслані гроші на стипендії для здібних студентів із бідних родин через видавництво «Смолоскип» у Києві та в «Острозьку академію». Крім цього, передаємо поміч для потерпілих воїнів і просвітян Луганщини, котрі опинилися поза своїми домівками.
Фінансова допомога «Просвітам» в Україні дуже потрібна зараз. З вашою щедрою підтримкою ми зможемо їм допомагати. Щиро дякуємо. Слава Україні! Героям Слава!
Віра Боднарук, голова ТУМ

P. S. Запрошуємо взяти участь у відзначенні 25-ї річниці Незалежності України в North Port City Hall в м. НОрт-Порт (штат Флорида) та святочному сніданку в Українському осередку ім. св. Андрія 24 серпня. А на «Українських днях» у Чикаґо (штат Іллінойс) 22-23 серпня ТУМ матиме стіл, де будуть показані книжки, видані «Просвітою» в Україні, з нашою фінансовою допомогою. Запрошуємо прийти й оглянути їх і за можливості зробити внесок на дальшу працю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply