Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Віра Андрушків стала почесним доктором УКУ

Автор:

|

Березень 11, 2020

|

Рубрика:

Віра Андрушків стала почесним доктором УКУ
Віра Андрушків

Вірі Андрушків присвоїли звання «почесний доктор Українського католицького університету» (УКУ). Вона — педагогиня, активна учасниця Союзу українок Америки (СУА). У 1972-1976 рр. очолювала в Детройті (штат Мічиґан) Комітет в обороні переслідуваних в Україні, у 1997-1999 рр. була директоркою літніх курсів українознавства Гарвардського університету. У 1985-1999 рр. викладала у Вейнському (Детройт) та Мічіґанському (Анн Арбор) університетах. З 1999-го є директоркою програми «Партнерство громад» при Фундації Україна-США у Вашинґтоні.
Після проголошення незалежності України Віра Андрушків активно долучилася до розвитку бізнес-освіти в Україні. Зокрема, впродовж багатьох років вона допомагала організувати стажування студентам новоствореного Львівського інституту менеджменту в Бізнес-школі Вейнського університету. Пізніше очолила Детройтську округу СУА. З початком війни на сході України СУА з активним залученням Віри Андрушків узявся допомагати українським добровольцям, надсилав продовольство й одяг як для бійців, так і для переселенців.
Завдяки фінансуванню СУА в УКУ відкрили Центр психологічного консультування «Простір надії». Всі, хто постраждали від війни, можуть отримати безкоштовно фахову психологічну/психотерапевтичну допомогу за чинними міжнародними протоколами. Від початку діяльності Української католицької освітньої фундації в Детройті Віра Андрушків залучилася до активної підтримки УКУ, очоливши Комітет приятелів у Детройті, а до розвитку Lviv Business School — порадами та контактами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply