Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Відзначення 29-ї річниці Незалежности України на Флориді

Автор:

|

Серпень 26, 2020

|

Рубрика:

Відзначення 29-ї річниці Незалежности України на Флориді
Учасники відзначення 29-ї річниці Незалежності України з представниками міської ради

Українська громада південно-західної Флориди в місті Норт-Порт гідно відзначила 24 серпня 29-ту річницю Незалежности України. Вранці обмежене число громади (через коронавірус) на чолі з ветеранами в уніформах та членами міської ради: мером Деббі Мак-Давелл і віце-мером Джилл Люк розпочали святкування перед будинком міської ради Норт-Порту. Ветерани підняли і вивісили американський та український прапори під спів державних гімнів Америки й України.
Мер Мак-Давелл урочисто прочитала прокламацію, в якій згадала про хоробрий захист кордонів своєї держави українським народом проти російського аґресора та про невтомну працю встановити демократичну систему в Україні.
Дарія Томашоска, голова Ukrainian-American Club of SWFlorida, подякувала міській голові за прихильне ставлення до української громади і висловила надію, що наступного ріку, в 30-ту річницю Незалежності України, українська громада зможе гучно відсвяткувати цю важну дату.
Через пандемію коронавірусу не було можливо відсвяткувати цей радісний день у колі друзів в Осередку ім. св. Андрія, так як у минулі роки. І навіть на офіційне вивішування прапорів запросили лише голів громадських організацій і шістьох ветеранів. Всіх разом було не більше 15 осіб.
Щира подяка за участь (у масках!) у відзначенні 29-ї річниці членам Українських-американських ветеранів Ігору Гроню, Євгену Томашоскому, полковнику Роману Рондяку, д-ру Юрію Барановському, Мар’яну Бойсюку, Миколі Компанійцю, а також Дарії Томашоскій, голові Українського-американського клубу, Лесі Попель, голові 56-го відділу Союзу українок Америки (СУА), Вірі Боднарук, голові Товариства української мови, Наталі Невмержицькій із Українського релігійного та культурного осередку ім. Св. Андрія, Олі Бабчук із «Українського села», Ліді Бойко з Громадський комітету, д-ру Богданові Боднаруку з Товариства української мови, Славі Стефанишин із 56-го відділу СУА й Олесеві Терлецькому.

Віра Боднарук, світлина Богдана Боднарука

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply