Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Відомі американці виконують «Гуцулку Ксеню»

Автор:

|

Травень 29, 2019

|

Рубрика:

Відомі американці виконують «Гуцулку Ксеню»

Обкладинка компакт-диска

Компакт-диск «Українські пісні для трьох татів» має незвичну історію, яку викладено на обкладинці диску: «Талановиті американські музиканти Боб Артурз і Стів ЛаМаттіна взяли участь у експериментальному проекті та записали компакт-диск Jazz it Up. Ukrainian Songs for Three Dads. У нього входить віночок українських пісень у власній джазовій обробці артистів. Це далеко не перший проект, у якому Боб і Стів експериментують зі своїми творчими виконавськими можливостями, але це перший диск із цієї серії, присвячений близьким друзям музикантів — Юрію та Світлані Гороховичам. Ми дуже вдячні за сміливість та ентузіазм, із яким вони підійшли до створення цього альбому, а також неперевершеному Сергію Квітко за зроблений ним звукозапис. Сподіваємося, що вам сподобається ця нова інтерпретація улюблених пісень, яка присвячується нашим батькам — Миколі, Сергію та Валентину. З любов’ю від ваших дочок Іри та Асі».
На диску записані у джазовому виконанні пісні «Цвіте терен», «Чорнобривців насіяла мати», «Рідна мати моя», «Ой, ти дівчино», «Гуцулка Ксеня», «Місяць на небі», «Київський вальс», «По садочку ходжу», «Не питай, чого в мене заплакані очі», «Чом ти не прийшов» і «Блюз для України» Боба Артурза. Незвичним є виконання цих пісень на трубі-корнеті, валторні та гітарі. Три пісні українською мовою співає Боб Артурз.
Обидва музиканти знані в американському музичному світі. Боб Артурз із успіхом виступав на численних концертах і фестивалях. А останні роки вчить студентів джазовій грі у консерваторії. Джазовий гітарист Стів ЛаМаттіна виступав соло й грав у відомих дуетах тріо та квартетах. Диск випустили Сергій Квітко, Ірина Портенко й Анастасія Глазунова. Художнє оформлення — Елеонори Мачадо.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply