Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Відбувся ХХХІ з’їзд Союзу українок Америки

Автор:

|

Червень 22, 2017

|

Рубрика:

Відбувся ХХХІ з’їзд Союзу українок Америки

Делегати, котрі вперше прибули на конвенцію СУА (посередині — Мар’яна Заяць, голова СУА)

У Тампі (штат Флорида) відбулася ХХХІ конвенція Союзу українок Америки (СУА). На з’їзд, який відбувається кожні три роки в різних містах Америки, де існують відділи СУА, прибуло 105 делегаток від 36 відділів. Конвенцію вітали закордонні гості: Орися Сушко, голова СФУЖО (Канада); Філомена Процик та Анна Дзюба (Бразилія); Марія Фурташ і Василь Пазиняк (Україна); митрополит Антоній (США).
В пропам’ятній книзі 31-ї конвенції було подано звіти голови та референтів Головної управи СУА про працю організації впродовж останніх трьох років. Особливо чітко було описано роботу Суспільної опіки в галузі гуманітарної допомоги для України, що було пріоритетом на 2014-2017 рр., та гідно відзначено 50-річчя праці Стипендійної акції СУА, яка надає допомогу студентам в різних країнах української діаспори й Україні за умови знання або вивчення української, якою мають листуватися стипендіати зі своїми спонсорами та членами Стипендійної акції.
Крім цікавих пленарних сесій, делегатки мали нагоду познайомитися зі своїми посестрами підчас полуденків, вечері та бенкету. Конвенційний комітет потурбувався, щоб була нагода познайомитися ближче і поділитися враженнями й ідеями щодо дальшої праці СУА. Приємно відзначити велике число молодших делегаток, для котрих це була перша конвенція. Новообрана Головна управа СУА на чолі з Мар’яною Заяць має дуже добрі кадри для успішної праці на наступні три роки.
Своїм успіхом ХХХІ конвенція завдячує членам Конвенційного комітету під головуванням Лідії Білоус, котрі більше року невтомно працювали, щоб конвенція стала успішною. Господинями конвенції були членкині відділів СУА на Флориді: 17-го (Маямі), 56-го (Норт-Порт), 124-го (Ст. Пітерсбург) і 136-го (Нейпелс). Щира їм подяка!
Віра Боднарук, світлина Христини Чайковської

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply