Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Відбувся ХХХІ-й з’їзд ООЧСУ

Автор:

|

Травень 23, 2020

|

Рубрика:

Відбувся ХХХІ-й з’їзд ООЧСУ
Цього разу з’їзд провели он-лайн

17 травня ц. р. відбувся ХХХІ-й з’їзд Організації оборони чотирьох свобід України (ООЧСУ). З’їзд провели, пристосовуючись до сучасних діючих умов та обмежень, які існують щодо світової пандемії Covid-19, у мережі Zoom. Він історичний з огляду на те, що вперше в історії українсько-американської діаспори така поважна на крайовому рівні подія відбулася віртуально, а головне — демократично. Започаткована нова епоха, яка опирається на історію, традиції й основи ООЧСУ, заснованої 1946 року.
ХХХІ-й з’їзд ООЧСУ відбувся за участі зареєстрованих делегатів, котрі репрезентували відділи ООЧСУ з кожного куточку Сполучених Штатів, та достойних гостей з України та Канади. Варто наголосити, що провідники ООЧСУ виконали свою опрацьовану місію відмолодження проводу організації. Для провадження з’їзду обрали президію у такому складі: Роман Гірняк, голова; Михайло Козюпа, заступник голови; Олена Олещук-Ленчук, секретар української мови; Іван Яворський, секретар англійської мови. Учасники з’їзду заслухали звіти виконаної праці — голів, референтів, контрольної комісії та комітету управління, уважно спостерігали за кожним звітом, брали участь в їхніх обговореннях. Резолюції з’їзду прийняли одноголосно.
Делегати ХХХІ-го з’їзду ООЧСУ одноголосно уділили абсолюторію уступаючій управі та проголосували за новий, відмолоджений провід, обравши Головну управу ООЧСУ в такому складі: Дмитро Ленчук, голова; Михайло Козюпа, перший заступник голови; Іван Кебало, другий заступник голови; Степан Качурак, екзекутивний секретар; Остап Глинський, фінансовий референт; Богдан Гаврилюк, організаційний референт; Михайло Міґелич, референт зовнішніх зв’язків; Юрій Баюрак, референт інформатики/веб-майтер/архіви; Мирон Колінський, Степан Прятка, Дмитро Стапінський, члени управи.
До складу контрольної комісії увійшли: Зенон Галькович, голова; Орест Вітюк і Олександр Качмарик, члени комісії. Товариський обрали в такому складі: Олесь Стрільчук, голова; Іван Яворський та Ігор Зварич, члени. Осипа Лучку обрали референтом з питань відповідність/управління.
Делегати та гості побажали новообраній управі успіхів і всього найкращого в подальшій важливій праці, яку виконує ООЧСУ на благо України й усього українського народу.
Пресслужба ООЧСУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply