Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

«Веселка» — ресторан, який Америці не можна втратити

Автор:

|

Лютий 02, 2021

|

Рубрика:

«Веселка» — ресторан, який Америці не можна втратити
Ресторан «Веселка»

Американський журнал Esquire склав перелік «100 ресторанів, які Америці не можна втратити», до якого увійшов і український ресторан Veselka в Нью-Йорку. «Як я нещодавно казав товаришу, якщо ми втратимо «Веселку», то втратимо Нью-Йорк. Це якір Іст-Віллідж, найкрутіша закусочна на землі, цілодобово відкритий український осередок на ті моменти, коли змучена душа гостро потребує голубців, бефстроганов і вареників. Зараз «Веселка» нам потрібна як ніколи», — написав американський письменник і редактор Джефф Гордіньє, чиї твори часто публікують різні американські часописи, в т. ч. The New York Times.
Перед переліком ресторанів зазначається: «Що, якби ці місця зникли? Що, якби ти прокинувся завтра вранці та дізнався, що ця частина твого життя, і ця частина мовної спільноти твоєї громади, стерта?». Зауважили, що така загроза існувала упродовж 2020 року, позаяк Covid-19 штовхнув багато американських ресторанів, навіть авторитетних, на межу банкрутства. І ця загроза буде лише посилюватися, оскільки зима прогресує, і рестораторам доведеться відмовитися від трапези просто неба, яка впродовж кількох місяців дозволяла їм триматися на плаву.
У часописі зазначили, що «ми любимо ресторани тут, у Esquire», і висловили сподівання, що упродовж святкового сезону «ви розглянете можливість пожертв на Southern Smoke і Lee Initiative та інші організації, які допомагають працівникам ресторанів пережити кризу». «Ми також сподіваємось, що ви піднімете тост за ці місця по всій країні — старі та нові, пошарпані та пишні — які ми вважаємо ресторанами, які Америка не може собі дозволити втратити. Адже якщо ми їх втрачаємо, той втрачаємо тих, ким ми є», — зазначив п. Гордіньє.
У «Веселці» подякували часопису за місце в такому престижному переліку. Нагадаємо, що «Веселка» пропонує традиційну українську кухню в самому центрі району Іст-Віллідж із 1954 року.
Крім цього, чудовий відеорецепт різдвяного борщу, яким пригощають мешканців і мешканок Нью-Йорка у «Веселці», презентували Дмитро Марценюк, шефкухар закладу, й Іванна Сахно, голівудська акторка українського походження.
Як повідомляв «Міст», зачиняння ресторанів може зруйнувати багато життів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply