Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 2, 2021

«Веселі канікули з Богом» провели у Філадельфії

Автор:

|

Серпень 24, 2017

|

Рубрика:

З 14 по 18 серпня у Філадельфії пройшов християнський табір «Веселі канікули з Богом. Отче наш», який спільно організували Релігійне товариство українців католиків «Свята Софія» США та сестри чину св. Василія Великого. У заході, що відбувся в Духовному центрі сестер-василіянок провінції Христа Чоловіколюбця у Дженкінтавні (штат Пенсільванія) взяли участь 29 дітей віком від шести до 12-ти років.
Тематику організатори опрацювали з думкою про любов Небесного Отця. «Отче наш» можна вважати Господньою молитвою про Царство Небесне. Її зміст підкреслює очікування на новий світ, у якому царює Бог і лише Бог, і в якому силу зла цілковито знищено. Розуміння молитви приходить легше, якщо її складові пояснювати в контексті Царства Божого. Формою вона схожа на інші молитви, однак безсумнівно відзначається своїм християнським духом. «Отче наш» — це підсумок Нагірної Проповіді та блаженств.
Програму табору було створено з метою поєднання духовної та культурної спадщини українського народу. В рамках табору діти аналізували основні частини Господньої молитви, вивчали християнські пісні, танцювали банси та навчалися рукоділлю. Програму координувала її автор Ірина Іванкович, екзекутивний директор товариства «Свята Софія» США, за активної участі катехитів сестер ЧСВВ — Теодори Копин, Ольги Михайлюк і Василії Хвасти, а також за підтримки волонтерів Вікторії Угрин, Андрія Перронґа та Дженни Віолі. Божественні Літургії відслужили о. Петро Васло та о. Мирон Миронюк. Табір відвідав високопреосвященний Стефан Сорока, митрополит-архієпископ Філадельфійський.
Це була друга спільна ініціатива товариства «Свята Софія» США та сестер чину св. Василія Великого в царині духовного виховання молодого покоління українців «в розсіянні сущих».
Прес-служба товариства «Свята Софія» США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply