Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Величаве храмове свято

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Величаве храмове свято

Українська громада в Норт-порті (штат Флорида) щороку врочисто відзначає храмове свято св. Андрія в Українському релігійному й культурному осередку ім. св. Андрія. Так і цього року в неділю 11 грудня, після служби Божої, численні члени й гості осередку прибули на святочний обід і програму, яку приготувала управа осередку.

Святкову імпрезу відкрив Віктор Лісничий, голова осередку, і попросив о. Івана Фатенка та о. д-ра Северина Ковалишина поблагословити трапезу. Після пишного обіду Віра Боднарук попровадила коротку програму. Галина Король розповіла леґенду, як св. Андрій побував на Дніпрі та передбачив заснування золотоверхого Києва, а також про давню традицію ворожіння дівчат про своє майбутнє. Гурт «Соловейки осередку», до якого входять Галина Король, Марія Бойдуй, Зоя Филипович, Марія Ковальська, Марія Нікітин і Віра Боднарук, виконав дві пісні: «Мені ворожка ворожила» та «Де згода в сімействі» на слова Ганни Черінь; на акордеоні їм акомпанував Володимир Шпічка.

Після програми були ще дві гарні несподіванки — день народження добродійки Наді Фатенко та сторіччя довголітнього члена осередку Івана Медяника. Голова осередку вручив ювілянтам квіти та висловив щирі побажання, а для пана Медяника ще й прийшов привіт від президента США та від родини в Україні. Панство Веремієнки, діти пана Медяника, зафундували всім присутнім (а їх було понад 150 осіб) вино й торт.

Свято відбулося в дуже теплій, родинній атмо­сфері. Успіхом захід завдячує членам управи, які дружно працювали, аби все відбулося на найвищому рівні.

Фото Віктора Лісничого

Віра Боднарук

 Віра Боднарук

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply