Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

В УККА з’явилися нові члени організації

Автор:

|

Серпень 02, 2018

|

Рубрика:

В УККА з’явилися нові члени організації


Крайова екзекутива Українського конґресового комітету Америки (УККА), найбільший громадський представник понад 1,5 млн американців українського походження, повідомляє, що Організація державного відродження України (ОДВУ) та Центр відносин США-Україна (CUSUR) стали членами Крайової ради УККА разом із більш ніж 20-ма українськими організаціями з усієї території Сполучених Штатів.
Як передбачено статутом УККА, Комісія членства при Крайовій раді уповноважена та зобов’язана розглянути заяви на членство. Під час першого засідання Крайової ради 2018 року Марійка Дупляк, голова Комісії членства, повідомила, що дві організації подали офіційні заяви стати членами УККА і Комісія рекомендує затвердження обох заяв. Таким чином, Крайова рада одноголосно прийняла ОДВУ і CUSUR до лав УККА.
Вітаємо рішення ОДВУ про повернення до рядів УККА організації, яка була членом-засновником УККА, поширювала український націоналізм і підтримувала визволення України ще з 1930-х рр.
2000-го CUSUR став організатором конференцій представників політичних, економічних, дипломатичних установ, установ безпеки США й України для обміну думками з широкого кола питань. Щорічні конференції CUSUR були співорганізовані з УККА, мали на меті поліпшення зв’язків, які впливають на «стратегічне партнерство» США-Україна.
УККА закликає українські організації, які не є членами Крайової ради УККА, приєднатись до нас. Згідно зі статутом, завданням УККА є «координувати та скріплювати розбудову українського зорганізованого життя в Сполучених Штатах Америки». Кожна крайова чи місцева організація, комітет, установа, клуб, асоціація в Сполучених Штатах запрошені приєднатися як повноправні члени Крайової ради УККА та брати участь у праці УККА, а відтак посилати своїх делегатів на XXIII Конґрес українців Америки, який відбудеться 2020 року.
Крайова екзекутива УККА вітає ОДВУ і CUSUR у своїх лавах і надіється на плідну співпрацю!
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply