Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

В Нью-Йорку роздають «підбадьорюючі пакунки»

Автор:

|

Червень 18, 2020

|

Рубрика:

В Нью-Йорку роздають «підбадьорюючі пакунки»
«Підбадьорюючі пакунки» від діаспори

Волонтери громадської організації (ГО) Razom у Нью-Йорку почали роздавати «підбадьорюючі пакунки» українцям, котрим у часи пандемії коронавірусу та жорсткого карантину потрібні допомога і підтримка. Про це йдеться в сюжеті «Голосу Америки».
«Мета «підбадьорюючих пакунків» — показати, що ми є, що ми підтримуємо один одного як громаду», — зазначила Марія Сорока, волонтерка громадської організації Razom, яку заснували під час Революції гідності українці, котрі живуть в США.
Від початку пандемії Covid-19 ГО Razom активно допомагає лікарям в Україні, забезпечуючи їх засобами індивідуального захисту. Але потім стало ясно, що й українська громада Нью-Йорка потребує підтримки. «Ми зараз перебуваємо в епіцентрі цієї пандемії, наша громада страждає. Чим можемо допомогти? Є громада в «Українському селі», є багато українців, котрі живуть в Брукліні, Нью-Джерзі, вони хочуть відчути, що про них не забули», — розповідає волонтерка.
Так народилася ініціатива «підбадьорюючих пакунків». Організація збирає заявки від ньюйорківців, кому через коронавірус потрібна підтримка. Люди залишають повідомлення як про себе, так і про інші родини, що зараз потребують уваги та піклування.
Більша частина української громади «Українського села» належить до так званої старої еміґрації. З огляду на свій вік, мешканці району перебувають у зоні ризику захворювання коронавірусом і вже не перший тиждень не виходять із дому. Вони були дуже вдячні за увагу та підтримку.
Загалом представники ГО Razom рознесли вже 40 пакунків. Кожна родина отримала вареники, голубці, борщ і пампухи. Їжу волонтери замовляли та купували в українських ресторанах і кафе, адже одна з цілей ініціативи —підтримка українського бізнесу.
Тепер волонтери планують вирушити до Брукліна, де на них вже чекає більше десяти родин. До Razom у цій ініціативі також долучилися представниці Союзу українок Америки (СУА).
Як повідомляв «Міст», співзасновницю ГО Razom можуть позбавити українського громадянства.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply