Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

В американському Ґлен-Спеї забава була на славу

Автор:

|

Серпень 17, 2017

|

Рубрика:

В американському Ґлен-Спеї забава була на славу

Ірчик зі Львова серед учасників фестивалю

Щире благословення о. Івана, щедро заквітчане соняшниками шатро, весела музика, смачний запах голубців і вареників, ароматний дим від шашликів, фольклорний колорит корчми — так зустрічали гостей 5-го парафіяльного фестивалю церкви Святого Володимира у Ґлен-Спеї (штат Нью-Йорк). Гарна сонячна погода та джерельно чиста вода Делаверу порадувала любителів кемпінгу, рафтингу та риболовлі. Запальні танці на суботній забаві у супроводі ансамблю «Анна-Марія», витончене виконання заслуженого артиста естрадного мистецтва України Віктора Сидора, емоційні пісні Юрка Ґреба, загадкові фокуси ілюзіоніста Ігора Луківа потішили гостей фестивалю. А найбільшим сюрпризом була Ірчик зі Львова, або просто Ірчик, котра приїхала на запрошення організаторів фестивалю до Ґлен-Спею. Як колись на «Верховині», Ірчик продемонструвала свою щирість і талант, любов до української пісні та любов до людей.
Глибока духовність оберігає світ і надихає людину на творчість, на життя, на радість! Хвилюючим моментом свята було вручення о. Іванові Гошівської чудотворної ікони Божої Матері. Молоде подружжя Сніжана й Іван Романюки подарували цю ікону нашій церкві, як символ великої віри та сповідування Ісусових чеснот. Щира подяка усім, хто прилучився до організації цього свята, хто вклав свою працю, талант і частинку своєї душі у цю велику справу на благо нашої церкви. А також тим щедрим жертводавцям, котрі підтримують і церкву Святого Володимира, і фестиваль. Це насамперед Федеральна кредитова кооператива «Самопоміч» у Нью-Йорку, Ukrainian National Credit Union, компанія «Міст-Америка», Geba Realty Assoc., Anna-Maria Entertainment і багато інших. Божого благословення вам і нових звершень у творчій і духовній царині.
Щиро дякуємо всім гостям фестивалю і надіємося, що наступного року наше свято відвідає ще більше людей, котрі люблять відпочинок у горах і забаву на природі.

Люба Наконечна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply