Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Усиновіть українського пораненого вояка

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Усиновіть українського пораненого вояка
Валентин Голик

Валентин Голик

Жорстокий конфлікт на Сході України і далі продовжує спричиняти трагічні наслідки: багато людей загинуло, ще більше зазнало важких поранень. З метою підтримки та допомоги пораненим і тим особам, котрі потерпіли, Злучений американський допомоговий комітет (ЗУАДК) ініціював програму під назвою «Усиновіть українського пораненого вояка».
Програма була започаткована в жовтні 2014 року під керівництвом Нілі Павлюк і Христі Сеник, членів Екзекутивної ради ЗУАДК. «Нам приємно, що ми отримали широкий відгук і щиро вдячні всім, хто став спонсором, за їхню фінансову підтримку», — заявила п. Павлюк.
Завдяки цій програмі стало можливим допомогти 400 воякам, котрі змушені щоденно боротися з насілідками травм, що не дозволяють їм повноцінно жити. Всі спонсори отримали ім’я, прізвище, число телефону спонсорованого ними пораненого вояка, котрий своєю чергою дізнався ім’я свого спонсора.
На адресу ЗУАДК надходять вдячні листи-подяки від вояків. Ось витяги з них: «Прийміть щирі слова вдячности за вашу небайдужість до мене як пораненого бійця АТО. Приємно усвідомлювати, що люди, які знаходяться далеко від України, є небайдужими до її захисників, є співчутливими і такими, що не стоять осторонь чужої біди. Без Вашої допомоги моє лікування протікало б значно повільніше. С. В. (Київський госпіталь)». «Я завжди вірив у людей, але те, що відбувається зараз в Україні це — смута. Але найбільша дивина це — наша діаспора в усьому світі, яка активно відгукнулася фінансово та морально, за що я дуже вдячний, В. Д. (Львів)». Ще раз щиро дякуємо за такі щиросердечні відгуки та підтримку.
Комітет програми ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply