Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Усиновіть пораненого українського вояка

Автор:

|

Жовтень 22, 2015

|

Рубрика:

Усиновіть пораненого українського вояка

Воїни АТО

Жорстокий конфлікт на сході Україні продовжує спричиняти трагічні наслідки: багато хто вже загинув, а ще більше зазнали важких поранень. З метою підтримки та допомоги пораненим і потерпілим, Злучений українсько-американський допомоговий комітет (ЗУАДК) ініціював програму під назвою «Усиновіть пораненого українського воїна». Програма була започаткована в жовтні 2014-го під керівництвом Нілі Павлюк і Христі Сеник, членів Екзекутивної ради ЗУАДК. «Нам приємно, що ми отримали широкий відгук і ми щиро вдячні усім, хто став спонсором за їхню фінансову підтримку», — заявила п. Павлюк, координатор програми.
Дуже важливо й далі продовжувати цю програму, що вже допомогла більше 340 воякам, котрі змушені щодня боротися з травмами, що не дають цим молодим людям повноцінно користати з життя. Тому ми ще раз звертаємося до вас за дальшу підтримку цієї програми. Маємо надію допомогти ще більшій кількості поранених. Просимо стати спонсором. За $25 місячно (або одноразово $300 за цілий рік) можна допомогти пораненому воякові оплатити собі медичне спорядження, ліки, одяг, харчі й інші потрібні речі. За бажанням жертводавця ЗУАДК надасть ім’я й адресу вояка, котрий отримує вашу допомогу.
Чеки просимо виписувати на UUARC (з поміткою «Поранений вояк») і вислати на адресу: 1206 Cottman Avenue, Philadelphia, PA 19111, Att. Wounded Soldier. Датки також приймаються з кредитних карток в Інтернеті: www.uuarc.org/donate-now. Всі датки відтягаються з податків. Поранені вояки будуть вам щиро вдячні.
Прес-служба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply