Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

УСО «Тризуб» фестиваль проведе наступного року

Автор:

|

Липень 19, 2020

|

Рубрика:

УСО «Тризуб» фестиваль проведе наступного року

Український спортовий осередок (УСО) «Тризуб» відклав фестиваль із нагоди 29-ї річниці Незалежности України з неділі 23 серпня 2020-го на неділю 20 червня 2021 року. Вчинено це аби захистити дорогоцінне здоров’я і безпеку громади та своїх членів і добровольців. Таким чином 2021-го УСО «Тризуб» (розташований за адресою: Lower State і County Line Roads, Horsham, PA) проведе два фестивалі: за цим двома місяцями пізніше, 22 серпня 2021 року, відбудеться 30-й річний фестиваль з нагоди святкуванні 30-ї річниці святкування Незалежности України.
УСО «Тризуб» планує, що кожен фестиваль відбудеться за своїм звичайним графіком подій і з його очікуваним змістом, програмою та форматом. Однак усвідомлюємо, що обмеження закону та занепокоєння з приводу суспільної охорони здоров’я і безпеки можуть: а) змінити остаточну дату, зміст, програму, графік та/або формат одного або обох з них; б) вимагати введення та дотримування спеціальних заходів і процедур; в) різними іншими способами впливати на фестивалі. У цьому випадку «Тризуб» докладе всіх зусиль, аби скласти розклад менших, легально дозволених імпрез, які будуть правильно врегульовані для безпечних зібрань громади.
Тому рекомендуємо стежити за новинами на вебсторінці www.tryzub.org або звертатися за додатковою інформацією електронною поштою: info@tryzub.org
Як повідомляв «Міст», в Альберті — український фестиваль відбудеться віртуально.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply