Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Урочистий празник св. Андрія на Флориді

Автор:

|

Грудень 18, 2019

|

Рубрика:

Урочистий празник св. Андрія на Флориді
Аніта Правдфут, Рома Лотошинська, Неля Лехман, Віра Боднарук, Іванка Олесницька, Оксана Лев, Галя Ліснича та Марія Бойдуй

Українська громада в Норт-Порті й околицях у (штат Флорида) урочисто відсвяткувала празник св. Андрія, який організував в Осередок ім. св. Андрія при в церкві св. Андрія. Члени управи Осередку під проводом голови Віктора Лісничого та заступника голови Дарії Томашоскої доклали багато зусиль, аби празник вдався якнайкраще. Квитки на святочний обід розпродали заздалегідь. Після Святої Літургії в церкві св. Андрія, яку відслужив о. Олег Сацюк, гості перейшли до святочно прибраної зали. Дарія Томашоска гостинно їх привітала та попросила о. Олега поблагословити їжу.
По закінченні обіду, при каві та солодкому, культурно-освітня референтка Галя Ліснича привітала всіх гостей та голів громадських організацій. Для приємності гостей вона запросила жіночий гурт виконати чотири пісні за супроводу Володимира Шпічки на акордеоні. Виступ почався піснею «З нами Бог і Первозванний апостол Андрій» на мелодію «Де згода в сімействі», яку написала письменниця Ганна Черінь спеціально на свято Андрія десять років тому. Після цього прозвучали пісні «Там зорі, там зорі», «Айстри» та «Коли на чужині душа смутком мліла». Потім запросили суддю Богдана Футея та чоловічий хор виконати їхню улюблену пісню «Повіяв вітер степовий». Великий успіх імпреза завдячує всім членам управи Осередку й їхнім помічникам.

Віра Боднарук, світлина Богдана Боднарука

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply