Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 26, 2021

Уперше в історії CША в губернатори йде українець

Автор:

|

Серпень 10, 2017

|

Рубрика:

Уперше в історії CША в губернатори йде українець

Джей Прітцкер (у центрі)

Джей Роберт Прітцкер, кандидат на пост губернатора Іллінойсу, зустрівся з українською громадою штату в Українському національному музеї у Чикаґо. Участь у заході взяли також правлячий архієрей єпархії Святого Миколая з осідком у Чикаґо Венедикт (Алексійчук) і конґресмен Майк Квіглі.
Джей Прітцкер є першим американським українцем, котрий балотується на посаду губернатора в історії Сполучених Штатів. Спадкове коріння родини Прітцкерів походить із Київської області. Прадід кандидата виїхав із Царської Росії до Чикаґо ще 1881 року.
Майк Квіглі розповів про історію своєї родини, яка була вимушена еміґрувати спершу до Канади, а тоді — до США, аби уникнути Великого картопляного голоду в Ірландії. Конґресмен висловив своє глибоке співчуття та розуміння складності еміґрації та необхідності збільшення підтримки України.
Джей Прітцкер — підприємець і благодійник. Він є керуючим партнером та співзасновником приватної інвестиційної фірми Pritzker Group, яка експлуатує сервісні та промислові компанії середнього ринку та інвестує в цифрові технологічні компанії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply