Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Українці Сан-Антоніо просять підтримати визнання Голодомору геноцидом

Автор:

|

Жовтень 02, 2020

|

Рубрика:

Українці Сан-Антоніо просять підтримати визнання Голодомору геноцидом

Неприбуткова організація «Українське Сан-Антоніо» (штат Техас) працює над питанням офіційного визнання факту Голодомору 1932-1933-х рр. в Україні місцевими урядами США та просить українську спільноту про підтримку. «Геноцид радянської влади, від якого невинно померли мільйони українців, має жити в пам’яті та історії людства! Ми звернулися до уряду міста Сан-Антоніо з петицією щодо прийняття прокламації про офіційне визначення Голодомору 1932-1933-х рр. як геноциду українського народу. Текст прокламації є на нашому офіційному вебсайті. Але наш голос не має бути поодиноким! Українців у нашому місті є чимало, і місцевий уряд повинен також почути голос кожного з Вас», — зазначили в організації.
У зв’язку з цим українці в Сан-Антоніо просять допомоги в цьому проєкті. «Для цього потрібно звернутися до вашого представника в місцевій раді www.sanantonio.gov/Council із проханням підтримати Proclamation of 87th Anniversary of the Ukrainian Genocide — Holodomor of 1932-1933», — просять в організації.
Крім цього, українці з Сан-Антоніо проведуть 28 листопада меморіальний захід із ушанування пам’яті жертв Голодомору. «Щороку в четверту суботу листопада українці всього світу збираються разом, аби вшанувати пам’ять жертв геноциду голодом в Україні, створеного радянським урядом у 1932-1933 рр., через який щодня гинули по 28 тис. людей. Цього року «Українське Сан-Антоніо» об’єдналося з Американським комітетом із поінформованості про Голодомор-геноцид в Україні для презентації історії Голодомору й єднання з іншими українськими громадами у всьому світі, аби вшанувати пам’ять жертв», — повідомляють діаспоряни.
Захід відбудеться за адресою: 3630 Hunters Circle St. San Antonio, TX 78230. Початок о шостій годині вечора. «Це важлива подія для нашої громади. Ми ніколи не повинні забувати невинних жертв цього геноциду і ми ніколи не повинні забувати цього жахливого злочину тоталітарного радянського режиму — штучного голоду, щоб заморити українців до смерті», — зауважують в організації.
Мета цього заходу — об’єднати нашу громаду та підвищити обізнаність про Голодомор серед широкої громадськості Сан-Антоніо. «Приєднуйтесь до нас у День вшанування пам’яті жертв голодоморів», — закликали діаспоряни.
Як повідомляв «Міст», ФРН досі не визнала Голодомор 1932-1933 рр. геноцидом українців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply