Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Українці на екологічному форумі в Техасі

Автор:

|

Квітень 24, 2019

|

Рубрика:

Українці на екологічному форумі в Техасі

EarthX

У Далласі (штат Техас) 26-28 квітня пройде гучна подія, присвячена питанням екології. Її мета — згуртувати представників різних сфер для обміну останніми інноваціями, що змінять нашу Землю на краще. Вже вдруге українська делегація ввійде до складу щорічного еко-фестивалю з власним проектом Міжнародного павільйону.
2018-го глобальний щорічний форум EarthX (www.earthx.org), який до цього був доступним лише для американського відвідувача, відкрив рубежі для інших країн, зокрема, й України. Ініціаторами цього виступали організатори щорічної інвестиційної конференції New Ukraine на чолі з Алексом Девідом Бартом — венчурним інвестором та автором проекту зі залучення коштів у сегмент малого та середнього бізнесу BIG.U. Торік українська делегація, у складі якої виступили Руслана Лижичко, відома співачка і посол альтернативної енергетики з командою, Люк Шеньє, публічний спікер і бренд-амбасадор, і ряд проривних вітчизняних технологічних стартапів із міжнародним ім’ям — відкрили перший New Ukraine Pavilion TX.
Тож цього року команда New Ukraine уже вдруге візьме участь у EarthX, а сам захід стане найбільшою подією за всю свою історію. Цього разу New Ukraine Pavilion переформатується в International BIG.X Pavilion. Ініціатори Павільйону розширили географію проекту та закликали долучитися до делегації представників бізнесу Білорусії, Ізраїлю, Вірменії, Польщі, Ізраїлю, Казахстану, Азербайджану, Туреччини та Грузії. Надана унікальна можливість малому та середньому бізнесу просувати свої ідеї безпосередньо на території США. З 26 по 28 квітня Павільйон заявить про себе амбітними проектами у сферах сільськогосподарської, альтернативної енергетики, інновацій, оборонної й аерокосмічної галузей, смарт-нерухомості та венчурних технологій, бізнес-девелопменту і навіть модної індустрії. На грандіозному EarthX-Гала, 26 квітня, від імені Павільйону відбудеться фешн-шоу і показ проекту Etalonium за участі відомих вітчизняних дизайнерів — Magdych та U-R-SO. Серед інших українських стартапів у Павільйоні — електробайки з «Книги рекордів Ґіннеса» Delfast і сонячні жалюзі Solar Gaps, які нещодавно залучили 1 млн USD грантових коштів за програмою Horizon 2020.
Обсяг EarthX-2018 став грандіозним у числах і за кількістю гучних імен. Понад 137 тис. відвідувачів, 173,5 млн відгуків в ефірі, задіяли більш ніж 17 тис. студентів, 2,7 млн. відгуків у соціальних медіа. Почесними лауреатами минулого року стали космонавт Базз Олдрін, команда NIKE, засновник контейнерного магазину Гарретт Бун, рекламний ролик для океанів і молодих лідерів Денні Вашинґтона і Джона Р. Сейделя ІІІ з розважальною програмою «Колбі Кайя».
А все почалося в Техасі 2011-го як звичайна «подія на свіжому повітрі», після того, як виникла місцева екологічна проблема у зв’язку з поданням заявки на будівництво вугільних установок. Засновником став Траммелл С. Кроу з групою ділових людей, котрі виступили за охорону довкілля. Масштаби EarthX еволюціонували від п’яти кварталів в дільниці мистецтв Далласу — до 50 тис. кв. м простору в історичному парку Fair Park Dallas. Від протесту групи небайдужих до унікальної найбільшої екологічної події у світі — таким є шлях EarthX. «Цю битву в кінцевому результаті виграли, але її виграв бізнес, а не протест», — наголосив п. Кроу.

Ольга Антонюк

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply