Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Українці Флориди — проти російської аґресії

Автор:

|

Березень 08, 2022

|

Рубрика:

Українці Флориди — проти російської аґресії
Учасниця акції

У місті Норт-Порт (штат Флорида) вихідці з України провели велику демонстрацію проти російської війни та на підтримку України. На перехресті головної вул. Таміямі з вул. Біскейн на всіх чотирьох рогах розташувалися її учасники з українськими та американськими прапорами, антипутніськими плакатами. Крім українців і вихідців різних національностей, тут, зокрема, помітна була участь польських американців, які з польсько-українськими прапорами підтвердили своє прихильне ставлення до України.
Десятки тисяч автівок проїхало цією головною вулицею міста впродовж одної години. Переважна більшість із них сигналили на повну силу і так висловлювали свою підтримку відважним патріотам України, які стали на захист своєї Батьківщини. До демонстрантів приєдналися Піт Емріч, мер Норд-Порту, і його дружина-журналістка Елена Ален-Емріч, а також численні телекомпанії зі своїми камерами та журналістами.
В організованій акції, звісно, найбільше було українців, які продемонстрували, що вони ЄДИНІ, коли йдеться про долю України. Серед них були православні і греко-католики, баптисти й інші протестанти, були демократи і республіканці, і такі, хто не мають певних симпатій до політичних партій, молодь, дорослі та старше покоління. Всіх учасників демонстрації об’єднував протест проти жорстокого диктатора Путіна, який «переплюнув» найжорстокіших диктаторів середньовіччя. Людям не міститься в головах, що, на початку ХХІ ст. хтось зміг отак брутально, по-дикому порушити усі міжнародні закони й угоди.
Тому Путін викликає у людей уяву про людожера та вампіра, який керується не визнаними цивілізацією законами, а своєю кровожерливістю. Саме це він продемонстрував за свою майже 30-річну діяльність на посаді президента Російської Федерації (РФ) та працю у кривавому людиноненависницькому КДБ. Ця установа знищила українських національних провідників — Петлюру, Коновальця, Бандеру, нищила українську інтелігенцію, діячів української церкви і культури. Його брутальність відчули не лише сусіди — грузинці, чеченці, українці, але й народи Сирії та декотрих африканських країн.
Заперечення Путіним права на життя українців повинно б розбудити і московитів, званих росіянами. Адже задля смерти українців Путін посилає на готову смерть своїх молодих підданих, солдат, які народилися вже після розпаду «імперії зла» (як її назвав президент Рейґан).
Численні сигнали авт, які їхали попри демонстрантів, цього американського міста, були свідченням того, що американські громадяни розуміють, що затіяна війна кремлівського недоімператора є не тільки порушенням всіх норм і законів цивілізованої країни, а й злочином проти людяности — коли московські ракети вбивають українських дітей у дитячих садках, школах і домівках, хворих у лікарнях.
Українська еміґрація по всій території США та Канади горда за захисників України, її Збройні сили, за неймовірний дух добровольців, учасників територіальної оборони — і докладатиме свої зусилля, щоб допомогти не тільки морально, але й матеріально та фінансово, чим займаються вже численні українські організації.
Як повідомляв «Міст», у США — великий протест на підтримку України.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply