Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Українці Флориди пам’ятають

Автор:

|

Жовтень 10, 2018

|

Рубрика:

Українці Флориди пам’ятають

Світлина Христини Чайковської

Українська громада в південно-західній Флориді долучилася до українців у всьому світі, щоб відзначити 85-ту річницю Голодомору-Геноциду 1932-1933 рр. і 4 жовтня засвітила «Свічку пам’яті» на площі української церкви Входу в Храм Пресвятої Богородиці в м. Норт-Порті.
Роман Чайковський, голова Флоридського відділу Американського комітету визнання українського Голодомору Ґеноцидом привітав присутніх і засвітив першу свічку пам’яті. Після цього всі учасники поминального заходу засвітили свої свічки, а члени громадських організацій прочитали імена 85-х дітей віком від двох місяців до 14 років, які померли з голоду в Луганській області. Молитву за померлих відправили о. Василь Петрів, о. Іван Фатенко й о. Олег Сацюк. На закінчення всі заспівали «Боже, послухай благання» та Гімн України.
Подальші відзначення 85-ї річниці Голодомору-Ґеноциду відбудуться 1 листопада в міській раді Норт-Порту, де буде зачитана прокламація мерії, що 24 листопада 2018 року в Норт-Порті буде оголошено Днем пам’яті Українського Голодомору-Ґеноциду. Перед тим, 17 листопада, відбудеться пропам’ятний концерт у м. Венис за участю світової слави українських виконавців Соломії Івахів, Володимира Винницького, Наталії Хоми, Зої Рожко, Олега Чмира та Жіночого ансамблю бандуристок Північної Америки.
Щира подяка організаторам імпрези: Романові Чайковському, Нелі Лехман, Дарії Томашоскій, Богданові Боднарукові, Христі Чайковській, Лесі Попель, Каті Стецюк, Ліді Дигдало та членам Громадського комітету за успішне проведення сумної річниці.

Віра Боднарук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply