Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

Українським дітям-сиротам подарували комп’ютери з діаспори

Автор:

|

Березень 18, 2020

|

Рубрика:

Українським дітям-сиротам подарували комп’ютери з діаспори
Під час вручення подарунків дітям

Ми, представники Організації оборони чотирьох свобід України (ООЧСУ), зараз живемо і працюємо на теренах США, але часточка нашої душі назавжди залишилася там, де «лани широкополі і Дніпро, і кручі», де мелодійна пісня, і рідна мова калинова. Дуже тяжко уявляти, як ворожі берці топчуть усе дороге нашому серцю — батьківську землю, землю нашого щасливого дитинства. З болем приходить усвідомлення того, що на сході України безкарно вбивають і катують кращих синів і доньок нашої Батьківщини. Боляче бачити тугу та невимовний біль в оченятах діток, чиї батьки полягли від ворожої навали… Тому хочеться їм допомогти.
Ось уже два роки поспіль 2-й, 41-й і 42-й відділи ООЧСУ під час різдвяних свят збирають кошти на потреби дітей-сиріт, батьки-герої яких загинули на війні. Небайдужі «оочусівці» й їхні прихильники, організувавши різдвяний вертеп, з його допомогою збирали кошти для цих дітей, а на зібрані пожертви закупили комп’ютерну техніку. З бази даних вибрали 13 дітей-сиріт, яким подарували новенькі комп’ютери, планшет і три лего-конструктори для найменшеньких. Подарунки дітям вручали в Сквирському районі Київської області, Малинському районі Житомирської області та в місті Житомир. Вручення відбулося за участю голів військових комісаріатів Сквири та Малина, а також керівника військової частини Житомира. Було дуже зворушливо бачити захоплення і радість діток, у житті яких сталося горе. Саме заради таких хвилюючих моментів хочеться і надалі працювати на благодійних засадах.
Висловлюємо вдячність за допомогу та співпрацю у цій доброчинній справі Олександру Стрільчуку, голові ООЧСУ; Степану Качураку, голові 2-го відділу; Остапу Глинському голові 41-го відділу та Галині Фенченко, голові 42-го відділу й усім, хто долучився до цього проєкту. Низько кланяємося безстрашним лицарям, воїнам світла і добра, котрі оберігають нашу рідну Україну.
Богдан Гаврилюк, Ірина Лавренюк

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply