Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Український національний музей посадив Тарасову вербу

Автор:

|

Липень 15, 2020

|

Рубрика:

Український національний музей посадив Тарасову вербу
Садівники у Чикаґо

Український національний музей у Чикаґо посадив Тарасову вербу, привезену з могили Кобзаря у Каневі. Про це повідомила Марія Климчак, кураторка музею. «До Дня незалежності Америки Український національний музей у Чикаґо посадив Тарасову вербу! Пагінець, привезений Михайлом Бойчуком з могили Тараса Шевченка у Каневі, є спадкоємцем дерева, висадженого поетом під час заслання 1850 року у Казахстані. Гілочка перелетіла сюди, де живе Шевченкове слово, що об’єднує і зближує усі покоління еміґрантів і всі народи. Учітеся, брати мої», — написала вона у Facebook.
Як зазначила п. Климчак, символічним є те, що США, як ніколи, потрібен Шевченко з його закликом «Обнімітеся ж брати мої молю вас, благаю». «У час карантину ми не маємо можливості зібрати громаду, але готуючись до виходу з нього і до відкриття музею для туристів і гостей, для вас, хто чекає на наші виставки, ми це зробили: президент музею Лідія Ткачук, працівники Марія Климчак, Орися Курбатова, Галина Парасюк, Тетяна Червінська, Марічка Курницька (практикантка). Обряд освячення і благословення провів о. Олег Кривокульський, парох греко-католицької парафії св. Володимира в Ольги», — повідомила вона.
За словами кураторки, відтепер на березі Мічиґану, у велетенському мультикультурному Чикаґо, на подвір’ї Українського національного музею ростиме справжня верба.
Як повідомляв «Міст», раніше Український музей у Чикаґо оголосив конкурс дитячих оповідань.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply