Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Український кокус запевнив у підтримці України

Автор:

|

Вересень 04, 2021

|

Рубрика:

Український кокус запевнив у підтримці України
Марсі Каптур

Із нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності група підтримки України в Конґресі США запевнила у відданій та непохитній підтримці збереження та посилення безпеки України. Про це йдеться у святковому привітанні Марсі Каптур, Майка Квіглі, Браяна Фіцпатріка й Енді Гарріса, співголів кокусу. «До 30-ї річниці Незалежності України, Український кокус у Конґресі приєднується до українського народу та діаспори у святкуванні», — йдеться в заяві.
Конґресмени нагадали, що 1991 року світ побачив, як «покора та страх» поступилися «свободі та надії», що, своєю чергою, проклали шлях до прогресу, процвітання та стабільності українського народу. Утім друзі України наголосили, що попри намагання «зловмисного впливу» змінити цей напрямок, Український кокус у Конґресі «залишається непохитним у своїй відданості збереженню та зміцненню безпеки України».
Також у рамках підготовки до візиту Президента України до США українські дипломати зустрічалися з друзями України в Конґресі, членами українського кокусу, впливовими сенаторами Джин Шахін, Крісом Мерфі, Джимом Рішем, Роджером Вікером, Бобом Менендесом, Бенджаміном Кардіним і конґресменом Бредом Шерманом, із якими обговорили широке коло питань і ще раз окреслили спільні плани, що ґрунтуються на міцній двопартійній підтримці України.
Як повідомляв «Міст», Український кокус обрав нового співголову.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply