Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Український фестиваль виявився успішним попри коронавірус

Автор:

|

Жовтень 09, 2020

|

Рубрика:

Український фестиваль виявився успішним попри коронавірус
На фестивалі дотримувалися карантинних обмежень

Понад 2 тис. осіб долучилися до щорічного Українського фестивалю в місті Виппані (штат Нью-Джерзі), який пройшов водинадцяте і цього року був здебільшого віртуальним. Організатором заходу виступив Український американський культурний центр у Нью-Джерзі. «ХІ щорічний Український фестиваль відбувся з величезним успіхом. Понад 200 машин скористалися послугою Drive-thru. Більше 2 тис. людей переглянули концерт онлайн. Глядачі також приходили подивитися живі виступи артистів. Місцеві політики прийшли підтримати українську спільноту», — йдеться у повідомленні організаторів.
Вони висловили вдячність волонтерам, котрі працювали заради успіху фестивалю, а також усім, хто прийшов придбати страви, переглянути виступи та зробити пожертви на підтримку Українського американського культурного центру в Нью-Джерзі.
Як писав «Міст», 2020-го Український фестиваль у Виппані через пандемію запланували у новому форматі. «Цього року ми знову святкуватимемо нашу єдність під час традиційного щорічного Українського фестивалю. Приєднуйтесь до нас у віртуальній подорожі в YouTube і Facebook закапелками пам’яті та фестивалями попередніх десяти років. Чудові світлини друзів, спогади про успішну співпрацю, відданість, захоплення, музика, танці, пісні, феноменальна кухня — все це з нами назавжди», — йшлося в анонсі.
Фестиваль незмінно пропонує українські смаколики на продаж. Їжу можна замовити на винос попередньо або купити в день фестивалю. В меню — голубці, пампушки, вареники, борщ, напої тощо. «Забираючи замовлення, ви зможете побачити деякі живі виступи наших артистів», — запрошували організатори.
Початок віртуального концерту відбувся о 12.00, а підняття віртуального тосту разом із іншими учасниками — в Zoom о 18.30 за місцевим часом. «Підтримайте ваш другий дім — Український американський культурний центр в Нью-Джерзі!» — закликали організатори фестивалю.
Нагадаємо, що український фестиваль в Нью-Джерзі традиційно збирає багато поціновувачів української культури. У рамках заходу зазвичай проводять ярмарок, концерти та презентації. Фестиваль відвідують представники влади штату, українських діаспорних організацій тощо.
Як повідомляв «Міст», в Альберті український фестиваль також був віртуальним.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply