Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

Український еміґрант продає чаї та допомагає безхатькам

Автор:

|

Січень 08, 2021

|

Рубрика:

Український еміґрант продає чаї та допомагає безхатькам
Леонід Стародубцев

Леонід Стародубцев, еміґрант із Харкова, здійснив свою мрію — започаткував бізнеспроєкт зі збирання та сортування трав’яних чаїв у Денвері (штат Колорадо), а заодно допомагає людям у скрутному життєвому становищі.
Ідея з продажем чаю для Леоніда стала не лише способом заробітку, а й нагодою займатися благодійністю. «Я часто їду в центр міста і спілкуюся з безхатьками. Дізнаюсь історію, як вони опинились на вулиці та намагаюся допомогти, чим можу», — розповідає чоловік. Зокрема, допомога безхатькам передбачає їжу, паливо, гроші, а також пояснення зі заповненням документів.
Свого часу чоловік і сам відчув велику підтримку громади та доброчинних організацій, переживши важку операцію з пересадки нирки. Тож коли став на ноги, у нього виникло бажання віддячити, а також відкрити власну справу та пропонувати якісний продукт. «В період реабілітації я багато гуляв у горах і вивчав корисні властивості трав. Почав збирати трави та заварювати вдома чаї», — зазначив п. Стародубцев.
Зараз підприємець отримує сировину для чаю (лічі, червону троянду, м’яту, чебрець, ройбуш, ромашку) від різних постачальників по всій Америці та пропонує покупцям понад 50 видів трав’яних зборів. Після пандемії коронавірусу Леонід Стародубцев має надію налагодити співпрацю з місцевими кав’ярнями та ресторанами. «Бажаю всім ніколи не втрачати віри в диво та знати, що поруч є люди, готові допомогти», — резюмує він.
Як повідомляв «Міст», в Австралії з’явився чай зі смаком пива.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply