Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Українські воїни АТО взяли участь у марафоні у Вашинґтоні

Автор:

|

Листопад 03, 2016

|

Рубрика:

Українські воїни АТО взяли участь у марафоні у Вашинґтоні

Воїни АТО

У Вашинґтоні 30 жовтня ц. р. відбувся традиційний, 41-й марафон морської піхоти США. Десятикілометрову дистанцію здолали четверо українців — Вадим Свириденко, Вадим Мазніченко, Дмитро Фесенко та Павло Степанов. Це — воїни антитерористичної операції (АТО), котрі після серйозних поранень пройшли курс реабілітації.
Забіг відбувався у Арлінґтоні — передмісті американської столиці, де розташована головна будівля Міністерства оборони США, відома усьому світові як Пентаґон. Саме біля його величної споруди тисячі бігунів взяли старт. А сигналом для нього служив не традиційний пістолет, а постріл із гармати. Місцем фінішу стала площа біля пам’ятника Iwo Jima, спорудженого для увічнення подвигів морських піхотинців, котрі полягли у збройних конфліктах.
Українці вирізнялися характерною спортивною формою, тому їх легко впізнавали глядачі. А впізнавши — щиро вітали. Ведучий на старті зробив це аж двічі, і щоразу після цього лунали оплески вболівальників.
Четверо українських воїнів АТО були відібрані з 60 претендентів. Упродовж кількох днів вони тренувалися на базі морської піхоти США в Квантико біля Вашинґтона. Виступ українців у марафоні відбувся завдяки сприянню Вашинґтонського філіалу міжнародного благодійного фонду Allied Forces Foundation, трастового фонду НАТО з реабілітації поранених, Посольства України в США та волонтерських організацій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply