Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

«Українські дні» пройшли успішно

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

«Українські дні» пройшли успішно

У межах програм установлення тісніших контактів між українською громадою та Конґресом США 25—26 квітня Українська національна інформаційної служба (УНІС) знову організувала «Українські дні» у Вашинґтоні. Метою цього заходу було сприяння вирішенню проблем українсько-американської громади, а також установлення більш тісної взаємодії з її обраними представниками у Вашинґтоні.

Понад десяток членів громади взяло участь у дводенному заході, який розпочався з брифінґу під егідою Центральної та Східноєвропейської коаліції. У привітанні до учасників «Українських днів» М. Савків-мол., директор УНІС, наголосив, що такі заходи мають важливе значення у справі розширення впливу громади на політику США щодо України. «Зараз наша громада має змогу розвинути тісніші взаємини з нашими членами Конґресу й Адміністрацією президента напередодні українських і американських осінніх виборів», — заявив п. Савків.

Перша половина дня середи 25 квітня була присвячена зустрічам із різними посадовими особами Конґресу та комітетів, серед яких — Комітет зовнішніх справ сенату: сенатори Кірк (штат Іллінойс), Менендес (штат Нью-Джерзі), Портман (штат Огайо), Мікульський (штат Меріленд), Кейсі (штат Пенсильванія), Шумер (штат Нью-Йорк), Ворнер (штат Вірджинія), Шагін (штат Нью-Гемпшир), а також члени палати представників: Каптур (штат Огайо), Ван-Голлен (штат Меріленд), Тернер (штат Нью-Йорк), Квіглі (штат Іллінойс), Коннолі (штат Вірджинія), Джексон (штат Іллінойс), Берман (штат Каліфорнія) і Тавнс (штат Ню-Йорк). Увечері учасники «Українських днів» побували на прийомі з нагоди 35-річчя УНІС.

Уранці 26 квітня учасники заходу зібралися на конґресовий сніданок у їдальні для членів Конґресу в Капітолії США. Групові дискусії зосередилися на майбутніх виборах в Україні та приверненні більшої уваги Конґресу до нинішньої внутрішньої ситуації в цій державі. Після сніданку учасники поділилися на групи, щоб іще раз провести бесіди з посадовими особами Конґресу. Серед конґресменів були члени палати представників: Лінч (штат Массачусетс), Веласкес, Грімм і Лові (усі — штат Нью-Йорк), Фрелінгуйсен (штат Нью-Джерзі) і Ґріффіт (штат Вірджинія). На завершення успішного проведення дводенного заходу учасники «Українських днів» мали можливість бути присутніми на засіданні в Раді національної безпеки, де вони зустрілися з кількома офіційними особами США, які надали короткі коментарі щодо цьогорічного саміту НАТО в Чикаґо й повернення до влади В. Путіна в Росії.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply