Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Українські діти з прифронтової зони відпочивають від страху війни

Автор:

|

Жовтень 03, 2018

|

Рубрика:

Українські діти з прифронтової зони відпочивають від страху війни

Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК) цього року організував відпочинкові дитячі табори під загальною назвою «Опілля» в селі Добринів Рогатинського району Івано-Франківської області. Мета цих таборів — оздоровлення дітей, які живуть і навчаються на лінії розмежування в безпосередній близькості від районів бойових дій у зоні проведення Операції об’єднаних сил.
232 дітей із Донецької, Луганської та Харківської областей упродовж липня та серпня мали нагоду відвідати мальовничі куточки України, ближче познайомитися з історією, природою, традиціями Батьківщини та фізично і психологічно відпочити.
У Міжгір’ї Закарпатської області ЗУАДК також допоміг із оздоровленням 70-х дітей загиблих і поранених в зоні проведення антитерористичної операції українських воїнів. Таборування та інші проекти ЗУАДК є можливі лише завдяки вам, шановні наші жертводавці та меценати. Наближається зимовий сезон, коли ЗУАДК спонсорує дітей із східних областей святкувати Різдво в Карпатах разом із їхніми ровесниками зі західних областей. Щиро просимо не забувати про них!
Прес-служба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply