Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Українська народна фундація допомагає українським студентам

Автор:

|

Липень 20, 2017

|

Рубрика:

Українська народна фундація допомагає українським студентам

Студенти «Острозької академії» отримали допомогу від Української народної фундації

Українська народна фундація, що діє в Українському народному союзі (УНС) США, постійно надає допомогу студентам підготовчого відділення та стаціонару Національного університету «Острозька академія», які походять із малозабезпечених сімей, сиротам і напівсиротам, дітям переселенців із тимчасово окупованих теренів України.
Таку допомогу отримала студентка третього курсу Ольга Климчук із Острога, котра вчиться на бакалавра з психології. Вона написала листа з подякою до Стефана Качарая, президента УНС: «Я і мої батьки складаємо Вам щиру вдячність за надану мені, інваліду з дитинства, можливість здійснити свою найзаповітнішу мрію — отримати освіту та стати хорошим спеціалістом. Саме за Вашого сприяння, підтримки, розуміння та небайдужості душі зможуть здійснитися мої сподівання, оскільки безжалісна тяжка хвороба відібрала в мене можливість жити повноцінним життям. Я і моя родина високо цінуємо Ваш неоціненний внесок у таку благородну справу, як освіта для тих, хто її надто прагне, але не завжди, в силу тих чи інших життєвих можливостей може здійснити свої мрії. Доземний уклін Вам за чуйність серця та Ваші благородні справи. Нехай Господь воздасть сторицею за Ваші благі наміри й починання, а Матір Божа покриває Вас святим своїм омофором, оберігаючи від всіх життєвих негараздів!».
Листи-подяки схожого змісту надіслали до Української народної фундації з Рівного Марія Будник, Катерина Левчук, Тетяна Радчук, Віліна Товстенко, з Рівненської області — Аліна Багінська, Ангеліна Васькевич, Тетяна Глушман, Богдан Климук, Надія Токарчук, Катерина Якимук, Юлія Броновицька, Богдана Головачук, Ганна Зіньчук, Тетяна Годжал, Олена Мулевич, з Волині — Карина Кудацька, а також Юлія Ониськів із Львівської, Тетяна Пилипчук із Тернопільської, Аліна Недвецька з Житомирської областей і ще шість учнів із Хмельницької області — Анатолій Калько, Антон Лівий, Олена Ліскова, Марія Панасюк, Ірина Руда та Єлизавета Соломіна.
Про використання фінансової допомоги повідомив Ігор Пасічник, ректор Національного університету «Острозька академія». «З наданих Фундацією грошей було оплачено участь слухачів у заняттях із англійської мови, історії України, української мови та літератури, географії. Було розроблено цілий комплекс вправ і завдань (у т. ч. он-лайн) по кожній навчальній дисципліні, викладачі перевіряли виконані завдання і давали свої коментарі та зауваження.
З дітьми безкоштовно працювали наші психологи з метою найкращої підготовки їх до вступу в університет. Упродовж усього навчання слухачі отримали безкоштовне харчування, а також було оплачено їхній кількаразовий проїзд з дому до Острога, — розповів він. — Користуючись нагодою, дозвольте подякувати за Вашу благодійність на користь української освіти та підтримку знедоленої молоді та побажати всім членам Української народної фундації міцного здоров’я, успіхів в усіх справах і починаннях та Божого благословення!».

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply