Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Українська модель Анна Заячківська влаштовує виставку у Нью-Йорку

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Українська модель Анна Заячківська влаштовує виставку у Нью-Йорку

anya3

Анна Заячківська переїхала до США, де тепер займається волонтерською діяльністю в діаспорі та готується до виставки власних картин у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй. Виставка запланована на лютий ц. р.
Анна Заячківська — українська модель, художниця, громадська активістка, володарка титулу «Міс Україна-2013», представляла Україну на конкурсі «Міс світу». Зростала у традиційній християнській родині в Івано-Франківську, очолювала студентську християнську спільноту, вивчала іконопис, кілька місяців провела на Майдані, готуючи їжу для протестувальників і асистуючи в медичних пунктах.
Зараз Анна проживає в Нью-Йорку, куди вона переїхала після розлучення з чоловіком. «Коли приїхала сюди, подумала: гаразд, у мене нічого немає, але маю руки, таланти, розум, душу та серце. І це — найцінніше, бо воно завжди при нас, і ми ці речі забудемо, не продамо і не залишимо, а можемо йти з ними далі. Скільки людей із нуля починали, власне в США, котрі приїжджали без нічого, але завдяки праці ставали на ноги. Я поважаю працю і таких людей», — заявила Анна.
Останні чотири місяці більшу частину свого часу вона присвячує українській громаді — різним заходам, як, наприклад, показ сучасних вишиванок від українських дизайнерів у Вашинґтоні. «Я дуже мрію нарешті працювати на професійному рівні, як художниця. Час минає у підготовці до виставки. Вона вся в одному ключі — це абстракціонізм. Мені допомагають українці діаспори та організація «Місія». Вже готуються мої перші каталоги, для мене це дуже важливо, перший вагомий крок у моєму житті. Усе ж таки модельний бізнес для мене не такий значущий, як розвиток інших талантів», — зазначила п. Заячківська.
Вона також розповіла, що має замовлення на ікону. «Малюватиму її в січні. Проте для ікон потрібні дещо інші умови, принаймні маленька студія. Чим довше житиму в Нью-Йорку, тим більше матиму можливостей підібрати правильне дерево та фарби, які мені потрібні. На цьому етапі працюю тільки з акрилом та олією. Хотілося б виконувати ікони традиційною технікою».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply