Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Українська еміґрантка всиновила близнюків-афроамериканців

Автор:

|

Липень 17, 2019

|

Рубрика:

Українська еміґрантка всиновила близнюків-афроамериканців
Сім’я Ґілморів

Знайомтеся — сім’я Ґілморів із Каліфорнії. Тетяна — українка. Народилася та виросла в Житомирі, а до США перебралася десять років тому. В Україну приїхала в гості до родичів — разом з чоловіком-американцем, його сином і двома темношкірими малюками, яких пара всиновила. Дітлахи Фелісіті та Натанієль сидять поряд у візочку. Їхній старший братик, дев’ятирічний Метью, розважає малюків — тримає за руки, обіймає. Перехожі раз по раз оглядаються на дітей. «Ми вже звикли до такої реакції в Україні, — усміхається Тетяна. — Дехто зі знайомих дивується: «Навіщо всиновили темношкірих дітей?» Історія цікава: коли познайомилася з Крісом, він уже мав дворічного синочка Метью. Дружина Кріса раптово померла за рік перед їхньою зустріччю. Після одруження я стала хлопчикові за матір. Ми дуже хотіли мати ще й власних діточок. Проте завагітніти не вдавалося».
Тоді Ґілмори вирішили всиновити дитя. «Спершу хотіли приїхати в Україну й взяти маля з дитбудинку, — каже Тетяна. — Але іноземцям дозволяють усиновлювати лише дітей від семи років. Тож вирішили пошукати дитину у США».
Тут такими питаннями займаються спеціальні аґенції з усиновлення — державні або приватні. Найдивніша для українців особливість усиновлення по-американськи — те, що не названі батьки вибирають дитину. Усе навпаки — опікунів для маляти з-поміж кандидатів обирає біологічна мати, котра відмовляється від новонародженого. Загалом усиновлення може коштувати 25-45 тис. USD. До цієї суми входять реєстраційний внесок, плата аґенції за послуги, збори за виготовлення документів, вартість батьківських тренінгів тощо. Окремо треба відшкодувати біологічній матері медичні та транспортні витрати.
«Нам зателефонували з аґенції, коли біологічна мати була на шостому місяці вагітності, — згадує українка. — Сказали, що в неї — двійнята, темношкірі. Ми, не вагаючись, погодилися. У серпні 2017 року малюки народилися, й їх передали нам. Хлопчика назвали Натанієлем, дівчинку — Фелісіті. Вважаємо, що Бог створив усіх людей рівними, і немає різниці, якого кольору шкіра».
«Усиновити цих діточок було нашим свідомим вибором, — додає Крістофер. — До речі, мої батьки колись удочерили маленьку дівчинку з Бразилії. У них уже тоді були я і мій брат, але вони дуже хотіли донечку. Тож поїхали до Бразилії й взяли з притулку півторарічну Джулію. Вона стала нам рідною. На колір її шкіри я навіть не зважав. А моя двоюрідна сестра й її чоловік удочерили дівчинку з Ефіопії».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply